Przez ostatnie dni atmosfera na wyspie była coraz bardziej napięta.
Punkt kulminacyjny związku Oliwii i Igora nie przeszedł bez echa, a urażona Oliwia nie dawała zapomnieć o swoim cierpieniu. Podczas rozmowy z Mikołajem nie kryła łez, a każdy krok Igora komentowała w "charakterystyczny" dla siebie sposób. Co ciekawe, wielu widzów pod postami w mediach społecznościowych przewidziało, że Oliwia ponownie spróbuje stworzyć związek z Mikołajem. Koło ratunkowe czy prawdziwe uczucie? Myślicie, że tych dwoje ma szansę na miłość? Pobierz aplikację "Wyspa miłości"A co z Igorem i Magdą.
Po rozmowie „byłej” dziewczyny z „obecną” w Magdzie pojawiła się iskierka niepokoju, która natychmiast zgasła po szczerych zapewnieniach Igora.

Randka tych dwoje była pełna rozmów, bliskości i pocałunków. Wspólne surfowanie i romantyczna kolacja na plaży...widać, że Magda zawróciła mu w głowie.
Niestety, szczęście jednych oznacza nieszczęście drugich, którzy będąc singlami, muszą opuścić wyspę miłości. Tym razem głosami widzów z programem pożegnał się Kamil. Fani zauważyli, że jako jedyny nie wykazywał większej inicjatywy i nie potrafił się do końca otworzyć przed uczuciem. Sam Kamil wielokrotnie przyznawał, że ma w sobie pewne blokady. Mamy nadzieję, że odnajdzie miłość poza willą, w końcu jak powiedziała Karolina Gilon, ma w Polsce spore grono fanek ;) Co myślicie o relacji Oliwii i Mikołaja? Czy Magda i Igor mają szanse stworzyć związek po programie?
Pomponik jest patronem medialnym programu! Zobacz raport specjalny poświęcony "Love Island. Wyspa miłości"
Zobacz również:


***Zobacz więcej materiałów z życia islanderów:








