Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

„Love Island. Wyspa Miłości”: To oni wygrali miłość i 100 tys. złotych! Wiadomo, na co przeznaczą pieniądze!

Finał "Love Island. Wyspa Miłości" już za nami! Miłosne show wygrali Josie i Kuba! To właśnie oni decyzją widzów otrzymali szansę na wygranie 100 tys. złotych. Ostatnie słowo należało jednak do Górala, bo to on wylosował kopertę z pieniędzmi! Uczestnik nie miał jednak żadnych wątpliwości, dla niego liczyła się przede wszystkim Josie!

Za nami 5. edycja "Love Island". Uczestnicy muszą pożegnać się z gorącą Hiszpanią, ale tym razem w podróży towarzyszyć będzie im... druga połówka! Piotr i Ola, Josie i Kuba oraz Patrycja i Mikołaj znaleźli w programie swoje bratnie dusze.

Zwycięzca mógł być tylko jeden. Decyzją widzów, 100 tys. złotych trafiło do Josie i Kuby! Góral w rozmowie tuż po wielkich emocjach przyznał, że dla niego największą nagrodą jest Josie i jest przeszczęśliwy!

Para wyjawiła, że już wie, na co przeznaczy nagrodę. Josie od razu wypaliła, że chcą wybrać się razem na wakacje! Karolina zdradziła natomiast, że słyszała, jak Josie poza kamerami szeptała również, że planuje zakup... butów.

Reklama

Zakochani mają zamiar lecieć do Warszawy, a następnie udają się do stolicy Górala, czyli do... Zakopanego! Pozostali uczestnicy także czują się wygranymi!

Patrycja i Mikołaj także zaplanowali już wspólny wyjazd. Najbliższy czas chcą spędzić razem w górach. Uczestnicy nie kryją jednak, że w programie znaleźli nie tylko swoje bratnie dusze, ale i paczkę przyjaciół! Zapowiedzieli, że będą mieli ze sobą kontakt!

Jesteście, co jeszcze powiedzieli finaliści 5. edycji "Love Island"? Koniecznie zobaczcie poniższe nagranie!

Finał programu "Love Island. Wyspa Miłości" możesz zobaczyć na PolsatGo!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": To oni zawalczą w finale o 100 tys. złotych! Co za skład!

"Sobota na Love Island. Wyspa miłości": Byli tak blisko finału...

"Love Island": Finałowe pary 5. edycji "Wyspy miłości". Kto ma szansę zgarnąć grubą kasę?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy