Reklama
Reklama

„Love Island. Wyspa miłości”: Niewiarygodny krok Igora i ostre kłótnie! Program opuściła…

To był najbardziej intensywny odcinek „Love Island. Wyspa miłości”. Emocjonujące przeparowanie, ostra kłótnia Oli i Rafała, bolesny poród i szczere wyznanie Igora. Tego nikt się nie spodziewał!

Ostatnia decyzja Igora i Dominika o wyborze dotychczasowych partnerek nie zaskoczyła. Wydawało się, że wybory pozostałych panów także są przewidywalne.

Wtedy Mika postanowił ponownie wybrać Kornelię, tym samym wykluczając Niki z programu.

Swoją decyzję tłumaczył przeświadczeniem, że jest naprawdę wartościowa i zapewnił, że chciałby, aby oboje się na siebie otworzyli.

Kornelia nie ukrywała swojego zaskoczenia. W późniejszej rozmowie przyznała, że po tym, co się wcześniej wydarzyło, jest zamknięta na budowanie relacji.

„Czekam na kogoś nowego” – usłyszał od niej Mika, który zapewnił, że będzie się bardzo starał naprawić ich związek.

Czy tych dwoje ma szansę przepracować problemy i zostawić za sobą przeszłość?

Pobierz aplikację "Wyspa miłości"

Problemy pojawiły się także w parze Oli i Rafała. Niestosowny i nie boimy się tego napisać, chamski żart Rafała mocno zabolał Olę. A zaczęło się od niewinnego przytulasa...

Reklama


Gdy Ola przyszła na taras do chłopaków, rzuciła się na Rafała, który chwilę później wstał, twierdząc w żartach, że o krok a straciłby męskość. Ola stwierdziła, że skoro Rafał uciekł, to po przyjacielsku przytuli się do Igora. No i zaczęło! 

Seria niefortunnych żartów doprowadziła do największego rozłamu w najdłuższym związku na wyspie.

Rafał najpierw „żartobliwie” stwierdził, że skoro Ola się do wszystkich przytula, to jest „ladacznicą”. „Ja zgarniam sierpa, a wy ją robicie?” – wypalił, dodając chwilę później „Idź spać kobieto”.

Nawet Igor i Mikołaj poczuli się zażenowani słowami Rafała. Nie jesteśmy zdziwieni, że po tym "żarcie" Ola poczuła się naprawdę urażona.

Przeprosiny w stylu Rafała także nie należały do udanych. „Nie masz do siebie dystansu” – nie jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie przeprosin.

Na wyspie miłości są jednak pary, dla których każdy kolejny dzień to idylla.

Między Igorem a Magdą wywiązała się poważna rozmowa, w której Igor wyznał swoje uczucia: „Zakochałem się w tobie. (…) Nie musisz odpowiadać, po prostu zasługujesz, by to usłyszeć

Takiej deklaracji Magda się nie spodziewała. Wyraźnie zaskoczona, ale i szczęśliwa obdarowała go zmysłowymi pocałunkami. Czy to już miłość? 

Bo miłości na wyspie nie brakuje. Zwłaszcza do nowo narodzonych pociech, które w okrutnych boleściach rodzili panowie.

Pobierz aplikację "Wyspa miłości"

Asysta Piotrka i Pawła z pierwszej edycji „Love Island” była nieoceniona. Bracia nie tylko zapewniali opiekę lekarską na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim wspierali w bólu, jaki wywoływały mocne skurcze.

Poród najciężej przeszedł Mundek, którego akuszerzy musieli wnieść do sali porodowej. Za to najwięcej pytań przyniosło rozwiązanie Mikołaja. Bracia od razu poddali w wątpliwości rodzicielstwo Oliwii.

„Spójrz czy na pewno to twoje. Twoje czy Igora? – wypalił jeden z bliźniaków. Wcześniej żartując, że „sądząc po Oliwce, to będzie dziewczynka z jajami"!

Której parze najbardziej kibicujecie? Czy Mika dokonał właściwego wyboru? Jak oceniacie wyznanie Igora?

Pomponik jest patronem medialnym programu!         

Zobacz raport specjalny poświęcony "Love Island. Wyspa miłości"     ***

Zobacz więcej materiałów z życia wyspiarzy:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 2
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy