Reklama
Reklama

Love Island. Wyspa Miłości: Nieoczekiwany zwrot akcji! Przeparowanie, Casa Amor i eliminacja!

Wczoraj widzowie w głosowaniu zdecydowali, że dla Roksany i Sidiki kończy się przygoda na wyspie. Karolina Gilon stwierdziła jednak, że w willi nadal jest zbyt tłoczno. Josie, Ania, Julia, Konrad, Kuba i Daniel - ich dalsze losy znalazły się w rękach islanderów. Każdy miał wskazać chłopaka i dziewczynę do opuszczenia programu.

Wyspiarze jednogłośnie uznali, że to Daniel powinien spakować walizki. Głosy na dziewczyny rozłożyły się po równo. Ania i Julia, były już jedną nogą poza willą. O tym, kto powinien odpaść, zdecydowali uratowani przed eliminacją: Josie, Konrad i Kuba. Islanderka chciała ochronić Julię, jednak panowie byli nieugięci i wskazali na 22-latkę.

Wieczór pełen emocji dał się wszystkim we znaki. Po spotkaniu w Kręgu Ognia, wyspiarze rozmawiali o trudnych wyborach. Patrycja starała się wytłumaczyć, dlaczego chciała wyeliminować Anię. Jednak rozmowa między islanderkami wymknęła się nieco spod kontroli i doszło do ostrej spiny. 

Kolejny Krąg Ognia i przeparowanie

Reklama

Poranek rozpoczęła niespodziewana pobudka: Karolina Gilon ponownie zwołała ekipę wyspy w Kręgu Ognia. W willi są obecnie trzy pary i czwórka singli... tak dłużej być nie może... Czas na przeparowanie! 

Tym razem wybierały dziewczyny. Ku zaskoczeniu wszystkich, Ania zaprosiła do siebie Włodka! Przecież jeszcze dzień wcześniej sama zakończyła tę relację i powiedziała, że z tej mąki chleba nie będzie. Czyżby znów zmieniła zdanie? 

Ola szybko zrozumiała, że Jakub nie jest jej księciem

Ola wybrała Jakuba, Patrycja wciąż z Łukaszem, a Oliwia rzuciła się w ramiona Konrada. 

Resztę dnia islanderzy spędzili na rozmowach. Ola chciała poznać Jakuba, jednak po krótkiej rozmowie stwierdziła, że z tego nic nie będzie.

Ania i Patrycja z pomocą Oliwii próbowały dojść do porozumienia, jednak próby mediacji nie przyniosły efektu. Obie uznały, że po prostu nie będą ze sobą rozmawiać... 

Konrad z Oliwią po krótkim rozstaniu, nadrabiali zaległości i wprost nie mogli doczekać się nocy spędzonej we wspólnym łóżku. No cóż, jeszcze będą musieli chwilę zaczekać, ponieważ wieczorem islanderki otrzymały wiadomość! 

CASA AMOR i limuzyna!

Czekała na nie limuzyna ze znajomym szoferem... Piotrek Jakimczuk, uczestnik 3. edycji "Love Island. Wyspa Miłości", zabrał dziewczyny do willi CASA AMOR! Islander oznajmił, że jego relacja z Walerią poznaną w willi zakończyła się. A to oznacza, że jest singlem i nadal szuka miłości! Czy tym razem uda się ją znaleźć? 

Panowie w willi dowiedzieli się o wyjeździe partnerek i dostali zadanie - spakować walizki swoich kobiet na delegację. Początkowa radość zmieniła się jednak w niepewność i zakłopotanie. To będzie prawdziwy test dla wyspiątek. 

A na koniec chłopaków pozdrowił szofer Casa Amor i ciśnienie niektórym skoczyło. Pojawiły się wątpliwości, a panowie mieli zatroskane miny...

***

Zobacz także:

Kasia Cichopek znalazła pocieszyciela po rozstaniu z Hakielem! Osoba z TVP: "Łączy ich coś więcej niż praca"!

Willa córki Putina cała w barwach Ukrainy! Anonymous publikuje zdjęcia!

Margaret przeszła totalną metamorfozę. Zmiana na plus?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy