Reklama
Reklama

Margaret przeszła totalną metamorfozę. Zmiana na plus?

Margaret (31 l.) postanowiła zrobić sobie kilkutygodniowy detoks od social mediów. Piosenkarka w końcu jednak zdecydowała się powrócić do internatu. Z tej okazji całkowicie zmieniła swój dotychczasowy blond image. "Jestem krótka i ruda!" zapowiedziała uradowana gwiazda. Jak wyszło?

Margaret przeszła totalną metamorfozę. Zmiana na plus?

Margaret, a raczej Małgorzata Jamroży, należy do grona tych gwiazd, które żywo zaangażowały się w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Piosenkarka postanowiła przyjąć pod swój warszawski dach aż 4 osoby ze wschodu. Przygnieciona wieściami wojennymi artystka zapragnęła na chwilę wycofać się z działalności w sieci, co zaniepokoiło jej fanów. 

Reklama

Wczoraj zdecydowała się znów zalogować na Instagram, by pochwalić się metamorfozą, którą przeszła pod okiem jednego z ulubionych fryzjerów gwiazd. Choć eksperymentowanie z wizerunkiem to jedno z wielu hobby piosenkarki, tym razem metamorfoza faktycznie robi duże wrażenie. 

Dotychczas Małgosia nosiła bardzo jasne, długie blond włosy. Dziś ma krótką, rudą, a wręcz pomarańczową fryzurę. Jak to zwykle bywa, zmiana na głowie ma zwiastować również zmiany w życiu Margaret. Jak wyznała na Insta Stories:

Jak oceniacie tę metamorfozę?

Margaret - kim jest?

Margaret, a tak naprawdę Małgorzata Jamroży, to wokalistka pochodząca ze Stargardu. Zadebiutowała w 2013 roku singlem pod tytułem "Thank You Very Much". W 2020 roku założyła własną wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. W tym samym roku wyszła za mąż w Peru, za Piotra Kozieradzkiego (KaCeZet).

Zobacz też:

Margaret czeka na uchodźców. Obiecała udostępnić coś bardzo osobistego

Koronawirus w Polsce. Niedzielski podał liczbę przypadków

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy