Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Love Island. Wyspa Miłości": Jedna para opuściła program w nerwach! Cały 27 odcinek online

Program "Love Island. Wyspa Miłości" musiała opuścić jedna para. To uczestnicy wytypowali spośród siebie tych dwoje, którzy - ich zdaniem - nie mają szans na zbudowanie trwałego związku. Po ogłoszeniu wyboru rozpętała się awantura, a w sieci zawrzało. Co jeszcze działo się w 27. odcinku programu? Zobaczcie cały odcinek online.

Na początku odcinka Maciej "oświadczył się" Oliwii. Podarował jej pierścionek zrobiony z żelków i zapytał ukochaną, czy za niego wyjdzie. "Wiesz, że to nieważne, jakim pierścionkiem? Ważne, że się zgodziłaś" - pouczył Oliwkę. 

Reklama

Później już razem przed kamerami tłumaczyli, że zaręczyny nie były prawdziwe. "To nie jest miejsce i czas na takie rzeczy" - usłyszeliśmy. 

Wyznaniem zaskoczył Paweł. Zdecydował się otworzyć przed Moniką. "Lepiej mi się z tobą zasypia niż samemu. Potrzebuję tego ciepła i uczucia, jak ktoś tam jest" - powiedział jej. 

Nie obyło się bez czułości na łóżku przed willą. Pozostali domownicy nie mogli się oprzeć i... podejrzeli, co robi Paweł z Monią. Nie mogli uwierzyć własnym oczom! "Działają pod kołdrą, nie ma co gadać" - przekonywał pozostałych "islandersów" Maciej, lecz ci nie chcieli dać wiary. 

W końcu Sylwia zadeklarowała, że osobiście sprawdzi, co wyprawia się pod kołdrą u Moni i Pawła. Podniosła ją i szybko tego pożałowała. "No, niestety nie chciałam tego widzieć" - stwierdziła. 

Z kolei u do tej pory szczęśliwej u boku Franka Marietty pojawiły się wątpliwości. Zaczęła obawiać się, że uczucie i czułości, jakimi obdarza ją mężczyzna, nagle znikną. "Po wyjściu z programu chciałabym wiedzieć, na czym stoję" - wyjawiła w rozmowie z Sylwią. 

I Sysia zaczęła zastanawiać się, czy jej relacja z Mikołajem przetrwa po opuszczeniu hiszpańskiej willi. Co prawda Miki wyznał jej, że ją "bardzo lubi", ale to może okazać się za mało na stworzenie trwałego związku, choć samej Sylwii na razie to wystarcza. 

Natomiast najwyraźniej zupełnie nie iskrzy między Beatą a Damianem. Zresztą przyznała to sama Beti. Jest to jednak najświeższa para w willi, więc może jeszcze coś między nimi się zadzieje? Na tę chwilę nie wygląda to najlepiej. "Nie czuję się bezpieczna przy nim, tak nijak się czuję" - podsumowała swoją relacją z Damianem Beata. 

Co jeszcze działo się w 27. odcinku programu "Love Island. Wyspa Miłości"? Zdradzimy, że jedna z par musiała pożegnać się z show. Która? To zobaczycie w wideo poniżej.

Tak czy inaczej wybór "islandersów" zirytował internautów i nie tylko. "Nawet szkoda komentować tego, co dzisiaj się stało. Przypomnijcie sobie wszyscy, jak każdy z tych uczestników, którzy zostali, skreślali relację Maćka oraz Oliwii" - stwierdził Piotr, który już wcześniej odpadł z programu. Z kolei Łukasz dodawał: "Szkoda mi ich!".

Głos zabrała także... Doda. "Powiem wam, że się trochę zdenerwowałam, jak teraz zobaczyłam Love Island" - wyznała na InstaStory.

Cały 27 odcinek "Love Island" online:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje