Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Love Island. Wyspa Miłości": Maciek wybrał Oliwię! A to nie wszystko! Cały odcinek 26 online

W programie Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości" nieustannie coś się dzieje. Fani show z niecierpliwością oczekiwali nowego odcinka, w którym miało się wyjaśnić, kogo ostatecznie wybierze Maciej. Oprócz jego wyboru oglądaliśmy także czułości Sylwii i Mikołaja czy szczerą rozmowę Beaty i Oliwii. Co jeszcze działo się w 26. odcinku "Love Island"? Zobaczcie cały odcinek online!

Najpierw poznaliśmy wybór Maćka. Mężczyzna zaznaczył, że decyzja nie była łatwa i stoczył walkę między sercem a rozumem, lecz ostatecznie postanowił dać szansę Oliwii.  

Reklama

Blondynka nie kryła ogromnej radości. Od razu zapowiedziała Maćkowi, że najbliższej nocy śpią razem na zewnątrz, przed willą i z dala od ciekawskich spojrzeń innych domowników. Maciej studził jej zapędy. "Seks dopiero po programie" - oświadczył poważnym tonem, lecz Oliwia chyba za bardzo się tym nie przejęła i tylko prychnęła.

Odbyła się też bardzo szczera rozmowa między Oliwią a Beatą. Oliwka oświadczyła Beti, że nie podobało jej się, jak kilka dni temu zaprosiła Maćka na randkę. Co na to sama zainteresowana? Wyjaśniła, że chciała z Maciejem spędzić fajnie czas. A to nie wszystko. "Chciałam go ratować od ciebie, bo nie wydaje mi się, że jesteś szczerą osobą. Tak jak większość osób tutaj twierdzi, że grasz" - wygarnęła Oliwii. 

Mimo że Beacie podobał się Maciek, to nie z nim jest aktualnie sparowana. Na swoją partnerkę wybrał ją Damian. "Beti oferuje mi coś, czego nie dostałbym od Ady" - tłumaczył się ze swojego wyboru przed Moniką i Frankiem. 

A co u Moni i Pawła? Starają się spędzać ze sobą dużo czasu, ale czy będzie między nimi coś głębszego? Tego nie wiadomo. Natomiast z pewnością wielką miłością Paweł darzy... samego siebie. Jak sam powiedział, "jest stały w uczuciach, bo kocha siebie od urodzenia". 

Z kolei dużo czułości zaprezentowali Sylwia z Mikołajem. Sysia namawiała nawet Mikiego na to, by w nocy wymknąć się z sypialni tylko we dwoje. Nie musiała długo go przekonywać. Ich miłe wspólne chwile zarejestrowały kamery.

Co jeszcze działo się w hiszpańskiej willi "Love Island"? Zobaczcie poniżej. 

Cały 26 odcinek online programu "Love Island. Wyspa Miłości":


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama