Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Gorące emocje w kryjówce i... ogromna rozpacz!

Karolina Gilon nie miała zbyt dobrych wieści dla Wyspiarzy. Okazało się, że Laura i Arek mają 30 minut na spakowanie się i opuszczenie gorącej Hiszpanii. Widzowie zadecydowali, że to oni mają najmniejszą szansę na miłość. U pozostałych Wyspiarzy również gorąco...

Wszystko wskazuje również na to, że Alex nie ma najszczęśliwszego czasu na wyspie. Dziewczyna nie wie, co czuje do Jurka. W rozmowie z dziewczynami nie mogła powstrzymać łez.

Dodała jednak, że pocałunek był fajny, ale jednak nie widzi przyszłości z Jurkiem. Hiszpan także nie miał najlepszego czasu. Sam przyznał, że dużo więcej czuje do Alex, niż jej to wyznał.

Alex postanowiła porozmawiać szczerze z Jurkiem. Nie miała dla niego dobrych wieści. Wyznała, że podobał jej się pocałunek z Hiszpanem, jednak wyznała, że obawia się, że nie zakocha się w Jurku.

Reklama

Zaraz po zwierzeniach Alex, przyszła kolej na komitet wsparcia dla Jurka. Chłopcy od razu poszli wspierać wyspiarza. Hiszpan zwierzył się kolegom, że naprawdę mu zależało i był bardzo wkręcony w relację z piękną blondynką.

Ze wsparciem przyszła również Ola. Nie da się ukryć, że potraktowała to niezwykle serio. W niemiły sposób przegoniła Paulinę.

Wyspiątka czekała też zabawa - wzorem Widzów wybierali "najbardziej lojalną wobec siebie" czy "najzabawniejszą" parę. Ich wybory nie zawsze pokrywały się ze zdaniem widowni.

Ola szczerze porozmawiała z Dawidem. Zwierzył jej się, że bardzo tęskni za swoją rodziną. Wszystko wskazuje na to, że coraz bardziej się poznają. Śmieszek wyznał także, że najbardziej ceni sobie dziewczyny, które mają jakieś pasje. Ola zachwycała się swoim partnerem.

Adrian i Aleksandra również mieli okazję nieco bliżej się poznać... Wyspiarze dostali wiadomość, że kryjówka została otwarta.

Magda i Wiktor również mieli okazję porozmawiać od serca. Wyspiarze po raz kolejny potwierdzili, że są razem w związku. Wiktor potrzebował jednak, by Magda powiedziała to na głos.

A co działo się w kryjówce? Islanderzy rozmawiali już o pierwszym razie... Adrian zastanawiał się już, jak to będzie, gdy jego bliscy poznają Aleksandrę. Czy to oznacza, że kroi się między nimi coś poważnego? Wychodzi na to, że do niczego nie dojdzie, bo... Adrian spędził połowę czasu w kryjówce pod prysznicem!

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 4" | "Love Island" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy