Reklama
Reklama

„Love Island. Wyspa miłości” - coraz bliżej finału

Zbliża się finał, więc pozostaje coraz mniej czasu na przekonanie się kto znalazł szczęście w miłości na Wyspie. Jak myślicie, która para ma największe szansę na wygraną?

Na Wyspie Miłości nieustannie wiele się dzieje, a emocje sięgają już zenitu. Wyspiątka bardzo przezywają odejście Edyty i Mateusza. Odejście pary najbardziej przeżyła Laura, która dużo płakała po koleżance. Smutek dotknął także Dawida. Inni natomiast starają się nieustannie pracować nad związkami.

"Love Island" - oni wyznali sobie miłość

Aleksandra i Arek w końcu przeprowadzili poważną i chyba już ostatnia rozmowę. W końcu uczestnicy od paru dni ze sobą normlanie rozmawiają. W końcu Arek opowiedział o swoich uczuciach.

A co na to Aleksandra? Dziewczyna nie do końca rozumie słów Arka, ale docenia, że chłopak cieszy się z jej szczęścia. W końcu buduje relacje z Armando.

Reklama

Laura zauważyła zmienność nastrojów Arka. On przyznał, że na Wyspie bardzo wiele przeżył. Oboje zwolnili tempo żeby rozwijać swój związek po programie. 

Ponadto oficjalne wyznanie miłości mają już za sobą Magda i Wiktor, ich związek rozwija się i wszystko na to wskazuje, że będzie trwał po wyjściu z programu. 

Miłość wyznał też Andrzej a jego ukochana Paulina, chyba nareszcie znalazła przy nim to czego szukała na Wyspie. Zakochani zaczynają snuć plany na przyszłość. 

Aleksandra przeżywa zauroczenie Adrianem, chyba z wzajemnością, skoro chłopak snuje plany przeprowadzki, wspólnego życia z dziewczyną i przedstawienia jej swoim rodzicom. 

Zderzenie indywidualności Oli i Dawida też przynosi coraz lepsze efekty, bo nawet sprzeczki  zbliżają ich do siebie. Dziewczyna odnajduje w dowcipnisiu też inteligencję i poważne podejście do życia. Mówi wprost, że coraz bardziej go lubi.

Jurek urządził podchody aby wreszcie móc pocałować Alex. Przygotował grunt, zebrał dobre rady od Wyspiarzy, wyczuł odpowiedni moment i zrealizował swój plan. Czuły pocałunek był tym, czego pragnął, a dziewczynie pomógł rozwiać ostatnie wątpliwości. 

Ale w końcu się udało!!!!!

#tegoniezobaczyszwtv Zapraszamy do oglądania!Karolina przypomniała im to wchodząc do Kręgu Ognia. Widzowie w ostatnim głosowaniu mieli wskazać parę, która ich zdaniem ma najmniejsze szanse na miłość i nie zasługuje na to, aby dalej być na Wyspie. Dziś tylko Aleksandra z Adrianem oraz Magda z Wiktorem dowiedzieli się, że pozostają w willi. Natomiast która z pozostałych par dostanie 30 minut na spakowanie i opuszczenie willi okaże się wkrótce.

Oglądajcie kolejny odcinek już w poniedziałek o godz. 22.10 na antenie Polsatu.

Najnowsze odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy