Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości". Bruno i Monika są parą! Nikt o tym nie wiedział?

​W czasie ostatniego spotkania w Kręgu Ognia uczestnicy programu musieli wybrać dwoje uczestników, którzy opuszczą willę. Ich decyzją z Wyspą pożegnali się Bruno i Monika. Ci, opuszczając program, postanowili zrzucić na resztę uczestników i widzów prawdziwą bombę!

W czasie ostatniego spotkania w Kręgu Ognia uczestnicy programu musieli wybrać dwoje uczestników, którzy opuszczą willę. Ich decyzją z Wyspą pożegnali się Bruno i Monika!

Bruno dołączył do ekipy już w drugim odcinku show. 25-letni barber z marynarską przeszłością szybko stał się duszą towarzystwa wśród ekipy. W trakcie programu próbował stworzyć związek z Magdą, a potem z Angeliką. 

Przygoda Moniki z "Love Island", 29-letniej fotomodelki i byłej farmaceutki skończyła się bardzo szybko. Mimo zdobycia serca Jędrka układ gwiazd nie okazał się korzystny dla miłośniczki astrologii. 

Reklama

Monika i Bruno zaskoczyli wyznaniem!

Monika i Bruno po opuszczeniu reszty, o swoich wrażeniach opowiadali Karolinie Gilon. Podczas rozmowy nieoczekiwanie obwieścili, że są parą! Szybko okazało się, że uśmiechy Moniki i Bruna przy wyjściu z willi nie były tylko na pokaz. Swoje ogłoszenie przypieczętowali pocałunkiem. Najwyraźniej magia "Love Island" działa również poza programem. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw!

Zobaczcie nagranie!

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie. pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy