Reklama

Reklama

„Love Island” wraca już tej wiosny. Najnowszy sezon zostanie wyemitowany na antenie telewizyjnej Czwórki

„Love Island. Wyspa Miłości”, bijący rekordy popularności reality show, w którym atrakcyjne singielki i single szukają miłości w willi położonej w bajkowych egzotycznych plenerach, wraca wiosną 2023 roku! Nowy sezon będzie można oglądać na antenie Czwórki.

"Love Island. Wyspa Miłości" wraca na antenę

„Love Island. Wyspa Miłości”  to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show. Fani  formatu za każdym razem z zapartym tchem śledzą rodzące się między uczestnikami uczucia. Emocje są tym większe, że tym dzięki aplikacji mobilnej widzowie mają realny wpływ na bieg wydarzeń w programie. 

Na najnowszy sezon nie trzeba będzie, na szczęście, zbyt długo czekać. Wiemy już coraz więcej na temat formatu i znamy stację, która pokaże nadchodzące epizody.

Reklama

Edward Miszczak potwierdza: będzie nowy sezon 'Love Island"

Jak potwierdza dyrektor programowy Telewizji Polsat, Edward Miszczak, zostanie ona wyemitowana już tej wiosny, na antenie telewizyjnej TV4. Jak wyjaśnił Edward Miszczak:„Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce”.

Tegoroczny sezon "Love Island": kto poprowadzi show?

Wiadomo, że tegoroczną edycję, podobnie jak dotychczasowe, poprowadzi Karolina Gilon. Atrakcyjne singielki i single będą szukali miłości i przeżywali miłosne rozterki w nowej luksusowej willi, położonej w bajkowej scenerii Hiszpanii. Twórcy show zapowiadają liczne niespodzianki i zaskakujące zwrotów akcji. Między uczestnikami z pewnością nie zabraknie gorących wybuchów uczucia, ale też zmiennych sojuszy i emocjonalnych decyzji. W końcu gra toczy się nie tylko o miłość, ale też nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych!

Wszystkie odcinki "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać bezpłatnie na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości". Czy Sara i Kamil nie są już razem? Opublikowali oświadczenie

"Love Island. Wyspa miłości”: Zmiany w wielkim finale. Ostatni odcinek będzie zaskakujący. Kto go poprowadzi?

Love Island: wyjątkowy wywiad z Magdą i Wiktorem! "Nie będzie lepszego miejsca, żeby postawić ten następny krok"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy