Reklama

Reklama

Reklama

Love Island: co działo się po najważniejszym przeparowaniu w programie? Islanderzy musieli dokonać trudnego wyboru

Co nowego słychać na gorącej Wyspie Miłości? Islanderki maja o czym myśleć po tym, co usłyszały od dziewczyn z willi, natomiast Pawła trapi złamane serce. Wszystko przez decyzję Pauli, której chłopak się nie spodziewał.

Kolejne zmiany w parach na Wyspie Miłości

Po najważniejszym przeparowaniu tego sezonu przyszedł czas na zwierzenia nowych Islanderów. Czy w willi wszyscy byli grzeczni? Kto kogo magnetyzował wzrokiem?

Panowie z Casa Amor jednogłośnie odpowiedzieli, że dziewczyny były w porządku. Na pytanie Karoliny "czy dziewczyny poczuły vibe z którymś z panów?", pierwsza odpowiedziała Ada:

"Jeśli mam być szczera - Kuba. Wymiana wzroku na samym początku dawała jasne znaki, wspólne kąpiele w basenie, no i propozycje , które tam padły też, no troszeczkę też mi tutaj zakręcił w głowie" - odpowiedziała Karolinie Ada

Reklama

"Jakie propozycje?"  - zapytała Adę zaintrygowana Karolina.

"Że jeśli Paweł by chrapał, to moglibyśmy się przenieść do ogrodu i spać na hamaku, że byłabym pierwszą osobą, z którą by tam spał..." - kontynuowała Ada.

"Kłamie, ona kłamie"  - wyszeptał Daniel.

"Przepraszam powiedziałeś , że Ada kłamie?" - zapytała Karolina.

"Słucham?"- padło z ust Daniela.

"Dobrze słyszałam?" - dopytywała Karolina.

"Kuba nie dawał takich znaków" - odpowiedział Islander.

Natalia też miała coś do powiedzenia na temat minionych nocy...

Zaskakujące zadanie Karoliny Gilon

Wieczór w Kręgu Ognia nabierał coraz bardziej gorącej temperatury. Zaczęły się tłumaczenia i nerwowe obracanie w żart przez Islanderów wszystkich sytuacji, o których opowiadały dziewczyny.

I nagle nastąpił moment, w którym to Karolina zwróciła się do Islanderów z pewnym zaskakującym zadaniem:

"Mam dla Was niespodziankę, za chwilę po raz pierwszy w historii Love Island wybierzecie osoby, które stworzą nową parę na Wyspie Miłości".

Zaczęła Wero w imieniu dziewczyn swoje uzasadnienie:

"Ten mężczyzna jest najbardziej rozgadany, najbardziej uśmiechnięty i wniesie dużo uśmiechu do tej willi - Piotrek, zapraszam."

Islanderzy spośród poznanych dziewczyn wybrali Alicję. Paweł uzasadnił wybór chłopaków:

"Wydaje nam się , że ta osoba wprowadzi tu najwięcej energii, oczywiście Klaudia też Cię bardzo polubiłem - ale wspólnie zdecydowaliśmy, że wybieramy Alicję" - powiedział.

Inni Islanderzy musieli opuścić Wyspę Miłości. A wieczór nadal trwał, choć był on trudny szczególnie dla Pawła, który nie spodziewał się powrotu Pauli z Patrykiem. Bardzo to przeżył i w pośpiechu opuścił Krąg Ognia.

Dla Pauli także nie była to łatwa sytuacja. Widziała, że Paweł cierpi, ale nie do końca wiedziała jak ma się zachować.  Chłopaki współczuli Pawłowi i nikt nie zazdrościł mu tej sytuacji.

"Nie jestem w stanie pomyśleć co on teraz czuje"- powiedział Kamil o Pawle.

Wero rozpoczęła dociekania i drążyła słowa, które padły z ust Ady. Była tym faktem zniesmaczona i nie ukrywała swojego niezadowolenia.

Alicja czuła się fatalnie po tym jak Sebastian wybrał Wiki, aby kontynuować właśnie tę relację. Czuła się oszukana, bo  według niej, Seba dawał czytelne sygnały, świadczące o tym, to że ona wpadła mu w oko i widzi szansę na wspólny związek.

Przegapiłeś  "Love Island"? Nic straconego! Wszystkie odcinki znajdziesz pod tym linkiem!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Ostateczne przeparowanie. Kto z kim został, a kto zmienił parę?

"Sobota na Love Island". Uczestnicy mieli za zadanie naśladować siebie. Komu udała się ta sztuczka?

"Love Island. Wyspa miłości". Zabawa "W krzywym zwierciadle"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy