Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lindsay gotowa na powrót do pracy

Lindsay Lohan zamierza wrócić do pracy zaczynając od sesji zdjęciowej w przyszłym tygodniu. Aktorka niedawno przeniosła się z kliniki odwykowej do "domu trzeźwości" o mniejszym rygorze.

Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" znana jednak bardziej ze swoich wybryków niż z dorobku aktorskiego, w tym roku dwukrotnie trafiła do więzienia wskutek niedotrzymania warunków nadzoru sądowego, ustanowionego nad nią za jazdę w stanie nietrzeźwym w 2007 roku.

Reklama

Obecnie Lohan zakończyła leczenie w klinice odwykowej Betty Ford w Kalifornii, gdzie skierował ją sędzia po tym, jak nie udało jej się przejść pomyślnie testów na obecność narkotyków we krwi i przeprowadziła się do "domu trzeźwości" w Palm Springs, który może opuszczać w ciągu dnia w towarzystwie pracownika tej placówki.

Lekarze są podobno zadowoleni z postępów, jakie poczyniła 24-letnia aktorka, dlatego też zgodzili się na jej udział w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów.

"Przeprowadzka do domu trzeźwości to część programu, który ma sprawić, że Lindsay ponownie zintegruje się ze społeczeństwem. Wszelkie jej wyjścia z tej placówki są wcześniej zgłaszane i akceptowane przez nadzorujących jej leczenie. Rozmawiałam z terapeutami Lindsay, którzy powiedzieli mi, że stosuje się ona do wszelkich wytycznych programu" - oznajmiła prawnik gwiazdy Shawn Chapman Holley, jak donosi portal Contactmusic.com.

Dowiedz się więcej na temat: uzależnienia | odwyk | Lindsay Lohan

Reklama

Reklama

Reklama