Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Lewandowscy nadal świętują. Romantyczne kadry!

​Niedawno córki Anny (32 l.) i Roberta (32 l.) Lewandowskich miały urodziny. Klara skoczyła 4 lata, a Laura roczek. Z tego powodu sławna para urządziła im imprezy urodzinowe. Lewandowscy od kilku dni dzielą się kadrami ze świętowania. Tym razem do sieci trafiły romantyczne ujęcia.

4 maja Klara Lewandowska obchodziła swoje 4. urodziny. Okazały tort, wielki domek dla lalek, a także jednorożce towarzyszyły dziewczynce w tej wyjątkowej chwili. 

Dwa dni później jej młodsza siostra Laura skończyła okrągły roczek. Jej urodziny były również utrzymane w różowym dziewczęcym klimacie.

Lewandowscy od kilku dni na swoich kanałach społecznościowych dzielą się ujęciami ze świętowania. Tym razem para nie szczędziła sobie czułości.

Lewandowscy świętują urodziny córek

Od tygodnia na Instagramie trenerki i piłkarza pojawiają się zdjęcia pokazujące, jak świętują urodziny swoich córek.

Patrząc na udostępniane przez parę zdjęcia, wydaje się że postanowili rozciągnąć celebrowanie na kilka dni. Mogliśmy już zobaczyć, jakie prezenty i torty otrzymały dziewczynki.

Reklama

Teraz Lewandowscy postanowili podzielić się z fanami zdjęciami pokazującymi, jak ostatnio korzystali z pięknej pogody, która towarzyszy nam od kilku dni. Para urządziła małe przyjęcie w domowym zaciszu i specjalnie na tę okazję przygotowali dla swoich pociech szałas.

W ogrodzie sportowej pary pojawił się pastelowy namiot, u którego szczytu znalazła się głowa jednorożca, a po bokach różowe balony w kształcie jedynki i czwórki. Dziewczynki otrzymały też swoje imienne poduszki.

Lewandowscy poczuli wiosnę

Przy okazji świętowania Ania i Robert postanowili zrobić sobie kilka wspólnych zdjęć bez córeczek. Ujęcie, którym tym razem podzielili się z fanami, jest naprawdę romantyczne.

Widać, że pomimo upływających lat ich związek nadal przechodzi tę fazę "zakochania". Na zdjęciu trzymają się w objęciach i czule całują.

Aż miło popatrzeć na tę szczęśliwą parę polskiego show-biznesu! Też tak sądzicie?

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje