Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lesław Żurek ma powody do świętowania! "Jego żona Kasia jest w ciąży"

Jeszcze trzy lata temu małżeństwo aktorów przeżywało trudności. Dziś Lesław Żurek (38 l.) i jego żona Katarzyna (36 l.) cieszą się, że ich rodzina się powiększy.

To wielka radość! Lesław Żurek ponownie zostanie ojcem. 

Reklama

- Jego żona Kasia jest w ciąży, w czwartym miesiącu. Oboje są przeszczęśliwi. Zuzia też jest podekscytowana, że w końcu będzie miała rodzeństwo - zdradza w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" znajoma Żurków. 

Dobra nowina popchnęła ich do zrobienia kolejnego ważnego kroku.

- Jak tylko się o tym dowiedzieli, podjęli decyzję o remoncie mieszkania. Muszą przygotować swój azyl na przyjęcie nowego, maleńkiego lokatora - dodaje informatorka gazety. 

Przed porodem postanowili jeszcze odpocząć, Lesław i Katarzyna Misiewicz wyjechali w lipcu z 10-letnią córką na wakacje do słonecznej Chorwacji. Teraz zaś spokojnie czekają na przyjście na świat dzidziusia.

Znajomi pary nie mają wątpliwości, że po kryzysie małżeńskim, przez który przechodziła, nie ma śladu. 

Trzy lata temu media donosiły o tym, że w ich relacji źle się dzieje, a wszystko przez częste nieobecności Lesława w domu, który dużo czasu spędzał w pracy. Oliwy do ognia dolał też wywiad, jakiego udzielił Żurek.

- To, że rozpada się związek, nie znaczy, że nie ma miłości - powiedział wówczas. 

Mimo wielu spekulacji dotyczących rozwodu, wrócili do siebie. 

- Jesteśmy szczęśliwi, a każde małżeństwo przechodzi przez różne etapy - wyznała rok temu w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Katarzyna. 

Wówczas też aktorzy zaczęli razem występować w spektaklu "Judy" o amerykańskiej gwieździe, Judy Garland. Kasia była producentką sztuki, a w męskiej roli obsadziła ukochanego. Do dziś wystawiają przedstawienie, które na nowo zbliżyło ich do siebie.

Aktorskie małżeństwo dobrze dogaduje się zarówno w pracy, jak i w domu. Katarzyna powtarza, że jej najważniejszą rolą jest rola matki, Lesław zaś, że jest szczęśliwy jako ojciec. Niedługo podwójny. 

Para poznała się kilkanaście lat temu, w czasie nauki w krakowskiej akademii teatralnej. Po pierwszym roku Lesław był rozczarowany edukacją i myślał, by wrócić na studia ekonomiczne. Jednak z wzajemnością zakochał się w koleżance z roku, Katarzynie. To dla niej został na wydziale aktorskimi od tamtej pory są ze sobą. 

- Kilkanaście lat małżeństwa, córka a teraz drugie dziecko. Niewiele par w show-biznesie może się pochwalić takimi osiągnięciami - podsumowuje znajoma małżonków.

Dowiedz się więcej na temat: Lesław Żurek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje