Reklama
Reklama

Legendarny dom Kevina na sprzedaż. W środku jest nie do poznania. Cena powala

Ty też pielęgnujesz tę filmową tradycję i co roku 24 grudnia włączasz o 20:00 Polsat i oglądasz kultową komedię “Kevin sam w domu”? Teraz możesz mieć dom Kevina na własność. Legendarna posiadłość została wystawiona na sprzedaż za jedyne... No właśnie, ta cena powala.

Legendarny dom z filmu “Kevin sam w domu" wystawiono na sprzedaż

Kevin sam w domu" wszedł do kin w listopadzie 1990 roku, ale polscy widzowie musieli poczekać dwa lata, by film dotarł do Polski. U nas film zadebiutował w 1992 roku, i to w maju. Letnia pora premiery bożonarodzeniowego filmu nie przeszkodziła jednak Polakom w pokochaniu tej produkcji. Do dziś Polska znajduje się w czołówce krajów, które najchętniej oglądają przygody Kevina i co roku film można oglądać na antenie Polsatu. Film odniósł tak wielki sukces, że wszystko, co z nim związane, stało się kultowe. W tym dom Kevina.

Reklama

Kultowy dom rodzinny Kevina wystawiono na sprzedaż. Wystarczy, że masz 20 milionów złotych i nieruchomość jest twoja. Cena wywoławcza posiadłości to 5,25 mln dolarów, czyli ok. 20,5 miliona złotych. Ta kwota robi wrażenie, nawet wiedząc, że dom Kevina znajduje się w jednej z najdroższych miejscowości w Stanach Zjednoczonych.

Kiedyś i dziś. Tak zmienił się dom Kevina

Dom Kevina McCallistera znajduje się przy 671 Lincoln Avenue w niewielkiej miejscowości Winnetka na przedmieściach Chicago. Winnetka jest uznawane za jedno z najdroższych miejscowości w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że kultową nieruchomość wystawiono na sprzedaż w przeliczeniu za 20,5 miliona złotych. Na tę cenę składa się pięć sypialni, sześć łazienek i udogodnienia typu boisko do koszykówki, znajdujące się w piwnicy.

Choć dom Kevina z zewnątrz wygląda tak, jak w filmie, w środku zmieniono niemalże cały wystrój. W komedii dominują ciemne drewniane meblem, wzorzyste tapety, czerwone dywany i zielone płytki kuchenne oraz zasłony. Dziś wewnątrz nieruchomości dominują biel, czerń i odcienie szarości. W piwnicy, w której był przerażający Kevina piec, jest boisko do kosza i sala kinowa z plakatem filmu. Na strychu, na którym Kevin spał za karę, zamiast gratów, jest przestronna sypialnia.

CZYTAJ TEŻ: Ledwie Borkowski odwołał ślub, a teraz to. Ukochana podała już termin

To pierwsza taka okazja od 12 lat

Obecni właściciele kupili dom Kevina za niecałe 1,5 miliona dolarów. W 2018 roku wykonali w środku generalny remont i nieco rozbudowali. Właściciele wystawiają nieruchomość na sprzedaż po 12 latach mieszkania w niej. Kupując dom Kevina trzeba liczyć się z tym, że co chwilę będą zaglądać tam fani filmu i robić zdjęcia przed domem.

ZOBACZ TEŻ: 

Nie ma świąt bez filmu "Kevin sam w domu". Jak dobrze go znasz? [QUIZ]

Byli gwiazdami "Kevina"! Co dziś dzieje się z Angelą Goethals i Devin'em Ratray'em?

Anna Lewandowska ogłosiła powiększenie rodziny. Fani gratulują narodzin chłopca


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu | Macaulay Culkin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy