Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lara Gessler z okazji końca roku pokazała zbyt wiele! Fani oburzeni!

Lara Gessler (30 l.) już niejednokrotnie pokazała, że nie ma większych problemów z pokazywaniem swojego nagiego ciała. Tym razem również nieźle zaszalała w ostatni dzień 2019 roku.

2018 rok Lara Gessler zakończyła pamiętnym zdjęciem z Sycylii, do którego pozowała całkiem naga. Wówczas fotografia wywołała spore zamieszanie w mediach i najwidoczniej Lara zapragnęła powtórzyć swój "sukces". 

Reklama

Na jej profilu w mediach społecznościowych właśnie pojawił się nowy wpis, a razem z nim roznegliżowana fotka, na której Lara z dumą prezentuje dolną część swojego ciała. 

"Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. Mniej nienawiści, więcej łaskawości" - napisała pod zdjęciem Lara, składając życzenia swoim fanom. 

Im jednak zdjęcie i pomysł na życzenia noworoczne nie przypadł jednak do gustu. Wśród komentarzy pojawiła się krytyka. 

"Pupa faktycznie fajna, zgrabne nogi, tylko zastanawiam się co dalej. Najbardziej obawiam się że moja nastoletnia córka, która jest na insta, ogląda takie zdjęcia i stwierdzi, że skoro Lara pokazuje tyłek to to jest cool. Rozumiem, że kobiece ciało jest piękne, sexy, tak jak Twoje, ale oprócz ciała mamy też inne rzeczy do pokazania. Żeby nie było nie jestem jakaś zakompleksioną mamuśka, jestem tolerancyjna", "Nie wszystko jest na sprzedaż (Ja tak myślę, może się mylę) pozdrawiam o wszystkiego najlepszego na Nowy Rok" - pisali zniesmaczeni internauci. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama