Reklama
Reklama

Lara Gessler odsłoniła pierś. A tam taki widok! Ludzie zamarli!

Lara Gessler (30 l.) postanowiła ostatecznie "rozliczyć się ze swoim lękiem"...

Córka Magdy coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Oczywiście przekonuje, że znane nazwisko w niczym jej nie pomogło. 

Bez wątpienia Lara do perfekcji opanowała wzbudzanie zainteresowania jej osobą. 

Tak było chociażby, gdy pokazała pupę na Instagramie. Sporą sensację wzbudził także jej romans z ojcem dziecka znanej aktorki. 

Swoje ciało Lara pokazuje coraz śmielej, odkąd sporo schudła dzięki treningom Anki Lewandowskiej. 

Okazuje się jednak, że celebrytka nadal ma kompleksy. Na jednej z piersi Lara ma znamię, które w końcu postanowiła pokazać światu. 

"Miało być zdjęcie z wczorajszej gali, ale są rzeczy ważniejsze! Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamię które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek..." - wyznaje Gesslerówna.

Reklama

Na koniec postanowiła udzielić cennych porad swoim fanom, którzy być może też zmagają się z jakimiś kompleksami.

"Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobimy te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że* zamieszczając to zdjęcie, rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją" - dodała. 

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy