Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lara Gessler już po rozwodzie! Zrobiła to w tajemnicy!

Lara Gessler (30 l.) nie była długo szczęśliwą mężatką. We wrześniu 2017 roku córka Magdy Gessler (65 l.) została żoną Pawła, ale już na początku 2019 roku pojawiły się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. W krótkim czasie doniesienia okazały się prawdziwe, a teraz media donoszą, że Lara jest już po rozwodzie!

Plotki o rozpadzie małżeństwa Lary i Pawła były sporym zaskoczeniem dla wielu osób, w tym także dla rodziny celebrytki. Kiedy wychodziła za przystojnego barmana, wyglądała na bardzo zakochaną i szczęśliwą. 

Niestety, okazało się, że po nieco ponad półtora roku po ślubie Lara już nie chce być żoną Pawła. Swego czasu można było usłyszeć plotki, że Gessler znalazła szczęście u boku innego mężczyzny - prawnika, męża jednej z serialowych aktorek. 

Teraz celebrytka może spokojnie układać sobie życie na nowo, bo jak donosi tabloid "Fakt", jest już po rozwodzie z Pawłem! Według informacji gazety, parze udało się rozwieść na pierwszej rozprawie. 

"Zależało im na szybkim zakończeniu, bo Lara jest już w nowym związku z warszawskim prawnikiem, a Paweł pod koniec maja wyprowadza się z Polski. Oboje zachowali się z klasą" - relacjonuje źródło tabloidu. 

Podczas rozwodu nie było prania brudów i walki o majątek. Przed zawarciem małżeństwa Lara i Paweł podpisali intercyzę. Ponoć po wyjściu z sali rozpraw byli małżonkowie podali sobie ręce i zapewniali, że będą utrzymywać ze sobą kontakt.  

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje