Reklama
Reklama

Łapiccy wakacje spędzą osobno

Plotki o kryzysie w małżeństwie Andrzeja Łapickiego (87 l.) i jego żony Kamili (28 l.) nie były przesadzone?

Od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że w związku aktora i teatrolożki nie dzieje się najlepiej. Choć Kamila zapewniła w rozmowie z "SHOW", że "nic się nie zmieniło", a ona i Łapicki "nadal są szczęśliwą parą", magazyn dowiedział się nieoficjalnie, że w rzeczywistości... poważnie rozważają rozstanie.

Sprawy zaszły podobno na tyle daleko, że Łapicki zdecydował się wyjechać na wakacje z Warszawy. Spędzi ten czas z córką na działce, podczas gdy Kamila, która ma w stolicy sporo zobowiązań zawodowych, zostanie w domu. Czy to dlatego, że - jak rozpisywały się niedawno tabloidy - ma dosyć roli pielęgniarki i ciągłej opieki nad 87-letnim mężem?

Reklama

Plotkuje się o tym, że przez ostatnie tygodnie korzystała z każdej okazji, by wyrwać się z domu, a nawet wdała się w romans z tajemniczym mężczyzną, z którym spotyka się w bufecie Teatru Polskiego, gdzie jako asystentka reżysera pracuje przy spektaklu "Mazepa".

Co w takim razie z książką, którą Kamila pisała z mężem, a która miała zostać wkrótce opublikowana? Podobno 28-latka kończy właśnie nad nią pracę. Czy będzie to ich ostatni wspólny projekt?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Łapicki | Kamila Łapicka
Reklama
Reklama
Reklama