Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lady Gaga wstrząśnięta

Amerykańska piosenkarka Lady Gaga jest wstrząśnięta zachowaniem fanki, która przed jej występem w Londynie włamała się za kulisy.

Współpracownicy piosenkarki zostali zmuszeni wezwać policję, gdy okazało się, że nieznanej kobiecie udało się dostać do strefy wyznaczonej dla ekipy i artystów w hali O2 w Londynie przed czwartkowym koncertem.

Reklama

Psychofanka gwiazdy po pokonaniu zabezpieczeń kierowała się prosto do garderoby 24-letniej wokalistki.

"Co zrozumiałe, Gaga była wstrząśnięta tym incydentem. Jest jednak prawdziwą profesjonalistką, dlatego mimo wszystko dała niesamowity występ" - wyjaśnia informator brytyjskiej gazety "Daily Mirror".

To nie pierwszy wybryk obsesyjnej fanki, która wcześniej znana była ekipie gwiazdy ze swoich prób dostania się do niej.

Tym razem zdeterminowana kobieta, której tożsamości nie ujawniono, zdobyła podrobione wejściówki upoważniające do wejścia za kulisy, co pozwoliło jej uśpić czujność ochroniarzy.

"To było zdecydowane naruszenie ochrony, tym bardziej, że ta kobieta kierowała się wprost do pokoju Gagi. Intruzce udało się nawet zdobyć podrobione dokumenty, więc bez problemu poruszała się po strefie za kulisami" - potwierdza jeden z pracowników ochrony zatrudnionej przy koncercie.

Prześladowczyni została zatrzymana dopiero w niedużej odległości od garderoby artystki.

Incydent z Londynu to nie jedyne tego typu zajście podczas trwającej światowej trasy koncertowej gwiazdy. W poniedziałek, 20 grudnia, inny fan piosenkarki podobno złapał ją za pierś pod hotelem w Paryżu.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje