Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kylie spotyka się z żonatym

39-letnia australijska piosenkarka od niedawna spotyka się z reżyserem Alexandrem Dahmem (39 l.). Cieszymy się, że doszła do siebie po niedawnym rozstaniu z Olivierem Martinezem, ale... Dahm ma żonę. Która jest w ciąży.

Tydzień temu Kylie przyjechała do Chile i wybrała się z Alexandrem w rejs statkiem. Osoba, która widziała parę, mówi, że piosenkarka nie odstępowała Dahma na krok.

Reklama

Pracownik restauracji, w które zakochani jedli romantyczną kolację, opowiada:

"Śmiali się, żartowali i bez wątpienia ogromną przyjemność sprawiało im przebywanie w swoim towarzystwie. Kylie miała wielki apetyt - restauracja musiała dostarczyć jej dodatkową porcję krewetek!"

Sama Kylie mówi o tych krótkich wakacjach: "Byłam absolutnie szczęśliwa."

Tymczasem w domu Dahma czekała na niego żona Laura, która za miesiąc urodzi ich drugie dziecko - para ma już trzyletniego syna. Plotki, jakoby jej mąż miał romans, skomentowała:

"Spotkali się w Acapulco i zostali przyjaciółmi. Nie mam powodów do niepokoju."

Znajomy Kylie mówi: "Wszyscy chcemy, żeby Kylie znalazła miłość i szczęście, ale to nie jest dla niej odpowiedni mężczyzna."

"Świetnie się ze sobą czują, ale ostatnią rzeczą, jaką ona chciałaby zrobić, jest rozbicie czyjegoś małżeństwa. To nie w jej stylu."

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje