Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kylie Minogue zerwała zaręczyny!

A to zaskoczenie! Kylie Minogue (48 l.) rozstała się z narzeczonym!

Związek piosenkarki z młodszym o 19 lat aktorem Joshuą Sasse od początku budził sporo emocji. Para jednak nie przejmowała się zgryźliwymi opiniami. Wbrew wszystkim byli ze sobą szczęśliwi i chętnie opowiadali o swoim uczuciu.

Rok temu Kylie Minogue przyjęła oświadczyny ukochanego, a w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że po ślubie zamierza przyjąć jego nazwisko i będzie się nim posługiwać nie tylko w życiu prywatnym.

Niestety, teraz dowiadujemy się, że do ślubu pary jednak nie dojdzie. Magazyn "The Sun" donosi, że para w ostatnim czasie zupełnie przestała się ze sobą dogadywać, a oliwy do ognia miał dolać rzekomy romans Sasse z hiszpańską aktorką Martą Milans.

Reklama

Informację tabloidu o rozstaniu potwierdziła na Instagramie także sama zainteresowana. Z jej wpisu nie wynika jednak, jakoby miała żal do byłego już ukochanego o cokolwiek.

Gwiazda podziękowała fanom za wsparcie w tym trudnym dla niej czasie i zapewniła, że ona i Joshua "życzą sobie jak najlepiej".

Wielbiciele artystki nie mogą uwierzyć, że do ślubu jednak nie dojdzie i mają nadzieję, że para jeszcze wszystko sobie wyjaśni i zejdzie się.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama