Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kylie Jenner urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Kylie Jenner (20 l.) urodziła! Na świecie jest już jej córeczka. Celebrytka we wpisie w mediach społecznościowych wytłumaczyła, dlaczego ciążę przez cały czas utrzymywała w wielkiej tajemnicy.

W rodzinie Kardashianów prawdziwy "baby boom"! W ciąży jest bowiem Khloe, po raz trzeci mamą została także Kim, która wynajęła surogatkę. Teraz media obiegła wieść, że ich przyrodnia siostra, Kylie Jenner, urodziła! 

Reklama

Wcześniej w mediach sporo spekulowano na temat jej błogosławionego stanu. Niektórzy zastanawiali się, czy Jenner faktycznie jest w ciąży, bowiem ona sama nie zająknęła się na ten temat ani słowem. Teraz tłumaczy, dlaczego. 

"Przepraszam za trzymanie was w niepewności. Rozumiem, że jesteście przyzwyczajeni do towarzyszenia mi podczas każdej podróży mojego życia. Moja ciąża była jedną z tych, której nie zdecydowałam się dzielić ze światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do tej życiowej roli w sposób pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy" - napisała. 

Zdawała sobie sprawę, że dziecko odczuje każde negatywne emocje, które towarzyszyć będą jej samej. Utrzymywała ciążę w tajemnicy dla dobra swojej pociechy. 

"Ciąża była najpiękniejszym, dającym siłę i zmieniającym wszystko doświadczeniem w całym moje życiu i już zaczynam za tym tęsknić. Doceniam, że przyjaciele i przede wszystkim rodzina pomogli mi uczynić ten wyjątkowy moment tak prywatnym, jak tylko się dało. Moja piękna i zdrowa córeczka przyszła na świat 1 lutego i już nie mogłam się doczekać, by podzielić się tym błogosławieństwem" - zdradziła.  

Ojcem dziewczynki jest partner Kylie, raper Travis Scott (25 l.). 

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

***

Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje