Reklama
Reklama

Kwiatkowski świętował urodziny na Sylwestrze Polsatu. Padły wzruszające słowa: "Kocham Cię"

Dawid Kwiatkowski oprócz świętowania Nowego Roku ma też urodziny. Na chorzowskiej scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu nie zapomniano, aby złożyć mu życzenia. Padły ze sceny wzruszające słowa.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023/2024: Dawid Kwiatkowski wykonał swoje największe hity

Dawid Kwiatkowski na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu wykonał swoje największe hity, które gościły w rozgłośniach radiowych w 2023 roku. Na początek wykonał swój przebój "Proste", aby za chwilę wykonać "Bez Ciebie". Wszystko po to, aby za chwilę za scenie pojawił się brat Dawida, Michał Kwiatkowski. To z nim wykonał ostatni hit "Cafe de Paris", za którym kryje się osobista historia. To właśnie dzięki bratu Dawid mógł rozwijać swoje muzyczne zdolności. 

Reklama

Urodziny Dawida Kwiatkowskiego na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów

Z okazji 28-urodzin Dawida Kwiatkowskiego na scenie wokalista dostał wielki bukiet róż, które są jego znakiem rozpoznawczym na koncertach. Jubilatowi cała widownia zaśpiewa "Sto lat", a wzruszony Dawid podziękował oczywiście rodzicom i swojemu bratu.

"Mamo, przepraszam za sylwestra 28 lat temu, ale chyba nie żałujesz" - powiedział ze sceny Dawid. Z kolei do brata powiedział wprost: "Kocham Cię".

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023/2024 w Polsacie

Sylwestrowa Moc Przebojów to prawdziwa uczta muzyczna, na którą cały rok czeka wielu widzów Polsatu. Na scenie wystąpią: KayahDodaSmolasty, Urszula, Majka JeżowskaGolec uOrkiestra, Marcin Miller, Oskar CymsKuba SzmajkowskiFeelEnej, Lady Pank i wielu innych. Zagraniczną gwiazdą, która zaśpiewa o północy będzie Matteo Bocelli.

Sylwester Polsatu 2023/2024. Gdzie oglądać?

Sylwestrową Moc Przebojów od 20:00 można oglądać w telewizji Polsat, a także na Polsat Box Go.

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy