Reklama

Reklama

Reklama

Kurzajewski wytrzymał dwa lata! W końcu ujawnił prawdę o rozwodzie

Minęły dwa lata od głośnego rozwodu Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Przez ten czas była małżonka prezentera chętnie wypowiadała się na temat ich związku i problemów, które przyczyniły się do rozstania. Dziennikarz dopiero teraz postanowił przerwać milczenie i powiedzieć, co leży mu na sercu.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz podjęli decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa w 2020 roku. Ich rozwód przebiegał spokojnie, a do mediów nie wyciekały żadne afery czy skandale. Dziennikarze spędzili ze sobą ponad 20 lat i darzyli się wzajemnym szacunkiem, co można było zobaczyć po tym, jak się rozstali. 

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz: rozwód z klasą

Jednak po jakimś czasie w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się wywiady z Pauliną Smaszcz, która bez krępacji opowiadała o nieudanym małżeństwie. Na dodatek nie szczędziła złośliwych i nieprzyjemnych uwag w kierunku Kurzajewskiego. Dziennikarz nie reagował na wywlekane przez byłą żonę brudy i odciął się od plotek. Uznał, że nie chce tłumaczyć się ze swojego życia prywatnego na forum publicznym.

Reklama

Minęło kilkanaście miesięcy i Maciej Kurzajewski zmienił zdanie. W końcu pokusił się o komentarz i opowiedział w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie "Taki jak ty" o tym, co mu leży na sercu. Gdy padło pytanie o życiowe porażki, wspomniał o małżeństwie.

Maciej Kurzajewski o rozwodzie, małżeństwie i byłej żonie

Szymkowiak wspomniał podczas wywiadu, że Paulina Smaszcz swojego czasu była dość wylewna i nie szczędziła mediom wypowiedzi o małżeństwie. Kurzajewski szybko wyjaśnił, że on niczego nie będzie opowiadał, ponieważ takie ma podejście, że gdy zamknie jakiś rozdział swojego życia, to do niego później nie wraca.

Dodał, że to jest cena, jaką się płaci, za wybranie drogi zawodowej dziennikarza. Zdawał sobie sprawę, że może się pojawić w końcu taka sytuacja prywatna, która będzie interesowała szersze grono, w tym media.

Dziennikarz wyznał również, że rzadko ma chwile, gdy czuje się nieszczęśliwy. Wciąż uważa, że rozstanie nie zmienia tego, że są z Pauliną rodziną.

***

Zobacz także:

Krawczyk Junior zdradził rodzinne sekrety! "U mnie kochać, to równocześnie bać się"

Matka Górniak w coraz gorszym stanie. Diwa obojętna

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy