Reklama
Reklama

Kurzajewski słodzi Cichopek. Dla niej ogląda „M jak miłość”! „Ten serial jeszcze bardziej ją uszlachetnia”

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski jeszcze niedawno nie chcieli nawet słowem wypowiadać się na swój temat. Teraz jednak nie tylko przyszli razem na galę, ale również udzielili wywiadu, w którym nie brak ciepłych słów ze strony Macieja w kierunku ukochanej.

Cichopek i Kurzajewski: początki

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Co ciekawe, jeszcze niedawno niewiele osób miało świadomość, że w ogóle są parą! Co prawda takie plotki krążyły odkąd tylko gwiazda "M jak miłość" ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, jednak żadne z nich nie chciało się do nich ustosunkować, a Kasia wręcz zaprzeczała, by z Maciejem łączyło ją coś więcej niż praca.

Reklama

Kto wie, jak długo jeszcze by udawali, gdyby nie Paulina Smaszcz, która ujawniła, że przebywają razem w Izraelu. Od jej słów rozpoczęła się istna burza medialna, która trwa w do dziś. Z tą różnicą, że Kurzajewski i Cichopek zdają się już nie przejmować całą sytuacją, tym bardziej że w ostatnim czasie ataki Pauliny Smaszcz były skierowane nie do nich, a Izabeli Janachowskiej i jej męża, z którymi wdała się w potyczki słowne.

Tymczasem Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zdążyli już zaliczyć debiut na ściance jako para. Wprawdzie wspólne fotki na imprezach to nie nowość w ich przypadku, jednak po raz pierwszy pojawili się razem, będąc oficjalnie w związku. Okazją ku temu była oczywiście gala z okazji 70-lecia TVP.

Wprawdzie wspólne fotki na imprezach to nie nowość w ich przypadku, jednak po raz pierwszy pojawili się razem, będąc oficjalnie w związku. Okazją ku temu była oczywiście gala z okazji 70-lecia TVP.

Wystrojeni w wieczorowe stroje pozowali nie tylko na ściance, ale także udzielali wywiadów. W rozmowie z jednym z portali Maciej Kurzajewski dosłownie nie mógł się nachwalić swojej ukochanej, a ona słuchając tego aż się czerwieniła!

Kurzajewski słodzi Cichopek. Ogląda "M jak miłość"?

Okazuje się, że Maciej Kurzajewski nie od dzisiaj jest wielbicielem talentu Kasi Cichopek. Podziwia ją od lat i cały czas ogląda "M jak miłość", które jest nadawane od 22 lat!

"Oglądam od 22 lat. Pamiętam te pierwsze odcinki. (...) To jest też fantastyczne, kiedy ogląda się taką zmianę, jak Kasia dojrzewała, jak ten serial jeszcze bardziej ją uszlachetniał. To jest coś naprawdę wyjątkowego mieć ogromny honor i przyjemność być przy Kasi, kiedy wspominamy ten jej ogromny dorobek telewizyjny. To są 22 lata serialu "M jak miłość, ale to jest też całe mnóstwo projektów telewizyjnych, które Kasia ma w swoim dorobku" - wyznał w rozmowie z "Party".

Dodał również, że "jej profesjonalizm jest dla niego ogromnym wsparciem i codziennie z niego korzysta".

Kasia Cichopek w rozmowie z innym portalem nie pozostała mu dłużna i również wypowiedziała się w samych superlatywach.

"Od Maćka można się wiele uczyć. Jeszcze wiele przede mną. Ale przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł wyrazić siebie" - powiedziała w wywiadzie dla "JastrząbPost".

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski odpowiedzieli Smaszcz

Katarzyna Cichopek: niefortunna stylizacja, a może ciąża? Na zdjęciach widać zaokrąglony brzuszek!

Tak Katarzyna Cichopek świętowała 11 listopada. Miejsce Kurzajewskiego zajął inny mężczyzna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy