Reklama

Reklama

Reklama

Kupicha i Górniak w show TVP

Wszystko wskazuje na to, że w nowym programie TVP 2 "Bitwa na głosy" obok Michała Wiśniewskiego i Macieja Miecznikowskiego wystąpią także Edyta Górniak i Piotr Kupicha.

W najbliższą sobotę, 15 stycznia, odbędzie się pierwszy casting do show telewizyjnej Dwójki pt. "Bitwa na głosy". W programie weźmie udział osiem gwiazd polskiej muzyki, które będą szukać nowych muzycznych talentów w swoich rodzinnych miejscowościach.

Do tej pory znane były dwa nazwiska piosenkarzy, którzy wyrazili zgodę na udział w show - Michała Wiśniewskiego i Macieja Miecznikowskiego. Dzisiejszy "Fakt" informuje, że dołączą do nich Piotr Kupicha i - najprawdopodobniej - Edyta Górniak.

Udział lidera zespołu Feel jest już pewny. Edyta podobno nie podpisała jeszcze umowy, ale wstępnie potwierdziła swój udział. Producenci muszą więc znaleźć jeszcze cztery gwiazdy. Rozmowy i negocjacje są w toku.

Reklama

Program "Bitwa na głosy" opiera się na licencji amerykańskiego formatu "Clash of the Choirs". W oryginalnej wersji show wzięły udział takie gwiazdy, jak Kelly Rowland czy Michael Bolton. Format został sprzedany do m.in. Australii, Łotwy i Finlandii.

Zobacz fragment amerykańskiego programu "Clash of the Choirs":

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Bitwa na Głosy | Piotr Kupicha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy