Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kubańczyk rzucił Grycankę!

To nie był przyjemny tydzień dla Weroniki Grycan (20 l.). Jej ukochany czarnoskóry chłopak właśnie ją zostawił...

Tata Adam Grycan nie kryje swojego zadowolenia. Od dawna twierdził, że Kubańczyk Noel Sanchez to nie jest dobra partia dla jego ukochanej córeczki. Od dawna przeczuwał, że kiedyś może ją bardzo skrzywdzić, a Weronika jest przecież taka wrażliwa.

Reklama

Choć wielu myślało, że dziewczyna dała sobie już spokój z żonatym muzykiem, to oni nadal potajemnie się spotykali. Związek kwitnął. Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy. Sanchez zakończył właśnie znajomość z pulchną Grycanką.

"Stwierdził, że ich związek na dłuższą metę nie ma racji bytu. Ostatnio rzadko się spotykali, na dodatek on zatęsknił za dziećmi i chciał zawalczyć o rodzinę. Żona dała mu drugą szansę i wrócił do niej" - mówi w "Fakcie" znajomy Weroniki.

Co na to Grycanka? Znajomy twierdzi, że bardzo to przeżywa. Była gotowa wiele dla niego poświęcić. Niestety jej starania spełzły na niczym.

Weronika nie powinna się załamywać. W końcu ostatnio zajęła bardzo wysokie miejsce w plebiscycie magazynu "CKM" na "Władczynię Męskich Umysłów", pokonując m.in. Dodę!

Na brak adoratorów nie powinna więc narzekać.

Dr Pomponik trzyma kciuki!


Dowiedz się więcej na temat: Weronika Grycan | miłość | rozstanie | Grycan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama