Reklama
Reklama

Kubacki wyznaje prawdę o aktualnym stanie żony. Ich życie się zmieniło. Trudno uwierzyć

Marta i Dawid Kubacki przeżyli ostatnio bardzo ciężkie chwile. Żona skoczka została w stanie ciężkim przewieziona do szpitala. Miała problemy kardiologiczne. Kubacki niedawno opisał, jak teraz wygląda ich codzienność, po powrocie żony ze szpitala.

Dawid Kubacki musiał przerwać treningi ze względu na zdrowie żony

Dawid Kubacki, znany polski skoczek narciarski, zmagając się z osobistymi trudnościami, zdecydował się zakończyć aktualny sezon wcześniej niż przewidywano.

Po nagłym hospitalizowaniu jego żony Marty z powodu poważnych problemów kardiologicznych, Kubacki zdecydował, że jego miejsce jest obecnie w domu, przy boku ukochanej. Na szczęście, stan zdrowia Marty uległ znacznej poprawie, co pozwoliło skoczka na powrót do regularnych treningów z reprezentacją Polski.

"Wszystko idzie ku lepszemu. Żona jest w domu i rehabilitacja przynosi efekty. To jest dla nas najważniejsze w tym momencie. Cała praca lekarzy i zabezpieczenie wspólnego powrotu do domu daje nam poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzimy już 'jak na szpilkach' Jest tak dobrze, jak tylko teraz może być" - przyznał skoczek.

Reklama

Dawid Kubacki przejął obowiązki w domu

Stan zdrowia Marty Kubackiej poprawia się sukcesywnie, co umożliwiło jej powrót do domu tuż po świętach wielkanocnych. Jednak wciąż musi na siebie uważać, nie jest w stanie wykonywać wielu czynności, między innymi prowadzić samochodu. Dlatego też Kubacki jest teraz odpowiedzialny za wiele domowych obowiązków. Udaje mu się je jednak wciąż łączyć z treningami.

"Może na któryś obóz czy zgrupowanie się nie wybiorę i zostanę z trenerami bazowymi. To są jednak pojedyncze sprawy. Na razie trenuję normalnie z innymi. Jeżeli nie będę mógł gdzieś pojechać, to będziemy się dostosowywać do sytuacji" - tłumaczy skoczek.

Kubaccy przeżyli momenty grozy

Choroba żony Dawida Kubackiego, Marty była prawdziwym szokiem dla sportowca.

"Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - napisał wtedy sportowiec w swoim poście. 

Szczęśliwie rehabilitacja przynosi szybkie efekty. Oby tak dalej!

Zobacz też:

Żona Kubackiego wyszła ze szpitala, a teraz taka nowina o dziecku. Wieści z domu nie pozostawiły złudzeń

Sąsiedzi Kubackich alarmują. Nie mają dobrych wieści o Marcie

Kubacki pomaga żonie. Była na wpół sparaliżowana! To konsekwencje tragedii!

Marta Kubacka wyszła ze szpitala. Zachwycony Dawid Kubacki wyznaje: "To cud"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy