Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki ma córkę?!

Gdy ojciec Natalii Lesz dowiedział się, że jego córkę łączy bliska zażyłość z Kubą Wojewódzkim, wpadł w panikę. Nie chciał, by dziewczyna związała się z mężczyzną, który... ma córkę w jej wieku. O co tu chodzi?

Jak donosi tygodnik "Rewia", Kuba Wojewódzki (46 l.) przed laty związany był z dojrzałą, starszą od siebie kobietą. Pani Anna, bo tak brzmiało imię wybranki przyszłego showmana, wychowywała samotnie córkę. Podczas związku z nią Kuba zżył się z dziewczynką i "całkiem sprawnie się nią opiekował" - czytamy w "Rewii".

Reklama

Stąd najprawdopodobniej wzięły się plotki, że Wojewódzki ma dorosłą córkę. Okazały się nieprawdziwe, ale na tyle rozprzestrzenione, że dotarły do Aleksandra Lesza, ojca Natalii, przyjaciółki Kuby.

Do tej pory nie udało się ustalić, jaki rodzaj relacji łączy piosenkarkę i dziennikarza, ale coraz częściej mówi się, że to coś więcej niż zwykła znajomość. Dlatego Aleksander Lesz zaniepokoił się, że jego córka interesuje się mężczyzną, który ma córkę w jej wieku. Skoro jednak te doniesienia okazały się wyssane z palca, pan Olek może odetchnąć z ulgą.

Natalia Lesz oficjalnie jest wciąż ze swoim chłopakiem Svenem, Niemcem mieszkającym w USA. Od dawna jednak nie widziano ich nigdzie razem. Powodem domniemanego rozstania jest podobno decyzja Natalii, by na stałe związać swoją karierę z Polską, do której Sven nie ma zamiaru się przeprowadzać.

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Natalia Lesz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje