Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki chwali się luksusowym jachtem. To, co robi, zaskakuje!

Kuba Wojewódzki (56 l.) lubi wzbudzać sensację. Tak też było i tym razem. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie luksusowego jachtu, którym chwalił się dziennikarz. Jednak to, co zwraca uwagę, to zachowanie Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki nie bez powodu nazywany jest królem TVN. Dziennikarz oprócz telewizyjnych programów ma również swoją własną restaurację.

Reklama

Nie dziwi więc chyba nikogo fakt, że dziś pławi się w luksusie. Gwiazdor przebywa obecnie na urlopie i postanowił podzielić się z fanami intrygującym zdjęciem na Instagramie. Wojewódzki opublikował fotkę, na której siedzi na luksusowym jachcie. 

"Tak wygląda drogie dzieci coraz bardziej ekskluzywne hobby dla nielicznych... Czytanie książek. Polecam" - napisał pod postem król TVN-u. 

W pierwszej chwili większość osób pomyślała, że Kuba zuchwale chwali się swoim imponującym jachtem i luksusowym wypoczynkiem. Prawda okazała się jednak inna. Wojewódzki zwrócił uwagę na problem związany ze spadkiem czytelnictwa i podkreśla, że w dzisiejszych czasach uważa się to za coś luksusowego. 

Zgadzacie się z dziennikarzem?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama