Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki atakuje Michała Piroga? Ostre słowa!

Kuba Wojewódzki (57 l.) po latach postanowił wrócić do dawnego zatargu z Michałem Pirogiem. Podczas ostatniego podcastu „Rozmowy: Wojewódzki&Kędzierski”, gdzie rozmawiał z Andrzejem Piasecznym (50 l.), bardzo dosadnie wyraził się o tancerzu.

Zatarg pomiędzy Michałem Pirogiem a Kubą Wojewódzkim trwa od 2014 roku. Tuż po premierze swojej książki, choreograf udzielił wywiadu dla "Wprost", gdzie w bardzo niepochlebny sposób wyraził się o showmanie.

Kilka lat później, przy okazji afery z Krystyną Pawłowicz, Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się do słów tancerza. Na swoim Instagramie opublikował post, w którym powiedział, co tak naprawdę sądzi o Pirogu.

W ostatnim odcinku swojego podcastu z Piotrem Kędzierskim, kiedy dziennikarze rozmawiali z Andrzejem Piasecznym, znów wypłynął temat Michała Piroga.

Reklama

Kuba Wojewódzki o Pirogu: Jest samo nienawidzącym się gejem

Wygląda na to, że jeszcze długo Kuba Wojewódzki nie zapomni słów Michała Piroga. Bardzo prawdopodobne, że temat tancerza będzie jeszcze wielokrotnie przywoływany, tak, jak to się stało teraz. W najnowszym podcaście "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski", duet rozmawiał z Andrzejem Piasecznym. Po niecałych czterech minutach rozmowa zeszła na temat choreografa.

Dziennikarz podkreślił, że Michał Piróg jest zdolny do wielu rzeczy, tylko po to, by o nim pisano.

Oczywiście w swoje rozważania na temat słynnego tancerza dziennikarz wciągnął również Andrzeja Piasecznego.

Piaseczny bardzo szybko zszedł z tematu i uciął krótko zaczepkę Wojewódzkiego. 

Andrzej Piaseczny i Michał Piróg chcieli założyć klub dla gejów?

W dalszej części rozmowy Kuba Wojewódzki wypytywał Piasecznego o plotki związane z interesem, jaki miał prowadzić wspólnie z tancerzem. Według tego, co wyczytał dziennikarz, Andrzej miał otworzyć z Michałem Pirogiem w Krakowie klub dla mniejszości seksualnych.

Piosenkarz dodał także, że z planów biznesowych nic nie wyszło, gdyż nastawienie społeczne w Polsce nie sprzyjało takiemu przedsięwzięciu. 

***  

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »