Reklama
Reklama

Kto urodzi w 2023 roku? Dla wielu gwiazd to nie będzie pierwszy poród!

Rok 2023 dla kilku gwiazd polskiego i zagranicznego show biznesu będzie wyjątkowy, chociażby dlatego, że powiększą się ich rodziny. Do grona mam w najbliższych miesiącach dołączą między innymi: Dominika Gwit, Małgorzata Gorol czy Magda Łucyan.

Marta Kubacka

W pierwszych dniach 2023 roku mamą zostanie Marta Kubacka, żona naszego skoczka Dawida Kubackiego. Marta w listopadzie  postanowiła pochwalić się radosną nowiną na swoim instagramowym koncie. Poinformowała, że na przełomie roku na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Wiadomo już, że będzie to dziewczynka. Nie jest wykluczone, że córka Dawida Kubackiego urodzi się, kiedy tata będzie skakał w Turnieju Czterech Skoczni, w którym zresztą jest faworytem.

Reklama

Dominika Gwit

Również na początku roku dziecka spodziewa się Dominika Gwit. Aktorka pod koniec wakacji poinformowała na swoim instagramowym koncie, że z ukochanym mężem spodziewa się dziecka. Wyjawiła również, że urodzi chłopca. Gwiazda od tego czasu regularnie udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia oraz nagrania, na których prezentuje, jak wyglądają jej przygotowania do powitania na świecie pierwszego potomka. Gwit jest zawsze osobą pełną energii, która zarażą radością, więc nawet teraz chętnie żartuje ze swojego wyglądu w ciąży:

Pola Wiśniewska

Wiosną Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski spodziewają się przyjścia na świat kolejnego dziecka. Dla wokalisty będzie to szóste dziecko. Z Mandaryną łączą go Xavier i Fabienne, a kolejna dwójka - Etiennette oraz Vivienne - przyszła na świat w trakcie związku z Anną Świątczak. Przypomnijmy, że małżonka wokalisty Ich Troje również ma czwórkę dzieci z poprzednich związków: 18-letnią Julię, 13-letniego Adama, 9-letnią Polę i 7-letniego Piotra. W 2021 roku urodziła Falco. Zbliżający się poród będzie jej szóstym! 

Małgorzata Gorol

Matką już niedługo zostanie Małgorzata Gorol (36 l.). Aktorka uważana jest za odkrycie ostatnich lat.  Zagrała w takich filmach jak "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej i "Magnezji" Macieja Bochniaka, "Krakowskie potwory" czy "Śubuk". Swoją ciążę trzymała w tajemnicy, dlatego sporym zaskoczeniem było pojawienie się aktorki pod koniec listopada na premierze filmu "Śubuk", gdzie zaprezentowała ciążowe krągłości.

Olga Bołądź

Olga Bołądź (38 l.) również nie informowała w sieci o swojej ciąży. Ujawniła ją dopiero na jubileuszu 30-lecia Polsatu. Aktorka pojawiła się wówczas na ściance w czarnej obcisłej sukience, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. "To jest piękna i dobra nowina" - napisała, potwierdzając jednocześnie informacje o ciąży. Bołądź jest już mamą 9-letniego Brunona.

Magda Łucyan

Magda Łucyan (31 l.) to dziennikarka "Faktów", prowadząca programy historyczne i autorka książek o II wojnie światowej. W październiku dziennikarka zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. Jak się okazało, jest w ciąży. Opisała też swoją walkę o dziecko i przyznała, że od lat zmaga się z endometriozą.

Chrissy Teigen

Lada moment swoje trzecie dziecko przywita modelka Chrissy Teigen (36 l.). Celebrytka jest żoną Johna Legenda (posłuchaj). Para pobrała się w 2013 roku, a materiał z ich ślubu znalazł się w teledysku do piosenki "All of Me" (zobacz!). Małżonkowie mają dwójkę dzieci: córkę urodzoną w 2016 roku i syna, który przyszedł na świat 2 lata później.

Blake Lively

Blake Lively zaskoczyła fanów i fotoreporterów, gdy w połowie września pojawiła się na gali magazynu Forbes w Nowym Jorku i z dumą zaprezentowała... ciążowy brzuszek! Aktorka niedługo później opublikowała w sieci zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Był to protest przeciwko fotoreporterom, którzy czyhali pod jej domem. 35-letnia gwiazda związana jest z Ryanem Reynoldsem, z którym wspólnie wychowują już trójkę dzieci

Hilary Swank

W 2023 roku matką zostanie amerykańska aktorka i zdobywczyni Oscara Hilary Swank. Kilka tygodni temu 48-letnia gwiazda powiedziała prowadzącym popularny program śniadaniowy "Good Morning America", że jest niezwykle szczęśliwa, bowiem niedługo jej rodzina powiększy się o nowych członków. Chwilę po tym zdobywczyni dwóch Oscarów dodała, że jest w ciąży! To nie wszystko. Aktorka spodziewa się bliźniaków! Przy okazji świąt Bożego Narodzenia gwiazda zamieściła na Instagramie  kilka zdjęć z brzuszkiem.

Zobacz też:

Olga Bołądź całuje nowego partnera. Tak wygląda

Krupińska kończy 35 lat, a Gwit 34. Pochwaliły się tortami. Uwagę zwraca jednak nowa sylwetka Dominiki

Roześmiana Dominika Gwit wyskoczyła na plażę. Wiatr zrobił swoje. "Życzę Wam pomyślnych wiatrów"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy