Reklama
Reklama

Księżniczka Anna wyjawiła, że była przy śmierci królowej. Pożegnała matkę wyjątkowym wpisem

Jedyna córka Elżbiety II, księżniczka Anna wydała oświadczenie, w którym przyznała, że spędziła z ukochaną mamą ostatnie 24 godziny życia. Jak wspomina te chwile? Jej wpis wyciska łzy z oczu. Zatroskana siostra próbuje w nim ochronić władającego królestwem brata przed "klątwą księżnej Diany"?

Księżniczka Anna żegna królową. Jest oświadczenie

Chociaż emocje po śmierci królowej Elżbiety II zdążyły już nieco opaść, a Brytyjczycy skupiają się nie tylko na właściwym przeżyciu żałoby, ale również na nowym królu Karolu III, księżniczka Anna postanowiła wydać oświadczenie, w którym pożegnała zmarłą rodzicielkę.

Poruszający wpis pojawił się w mediach społecznościowych pięć dni po śmierci władczyni. Co napisała o niej jedyna córka? Okazuje się, że to właśnie księżniczka Anna czuwała przy matce w trakcie ostatniego dnia jej życia.

Reklama

"Miałam szczęście spędzić z moją ukochaną matką ostatnie 24 godziny jej życia. To był zaszczyt towarzyszyć jej w ostatniej drodze. Doświadczanie miłości i szacunku tak wielu osób w tych chwilach podnosiło na duchu. Będziemy ciepło ją wspominać. Pragnę podziękować wszystkim, którzy odczuwają naszą stratę. Przypominamy sobie, jak bardzo jej obecność i wkład w naszą tożsamość narodową braliśmy za pewnik" - czytamy w opublikowanym poście.

Księżniczka nie wspomniała jednak o tym, by inni członkowie jej rodziny czuwali przy umierającej Elżbiecie II. Czy była z nią sama? Tego nie wiadomo. 

Po uhonorowaniu matki, siostra obecnego króla Karola III podziękowała również za wsparcie okazywane jego bratu, który w tak trudnym dla rodziny królewskiej czasie pełni obowiązki króla, dbając o dobro Wielkiej Brytanii.

Nostradamus przewiduje abdykację Karola III. To nastąpi niebawem!

Świat może być w szoku, słysząc, że Nostradamus - słynny XVII-wieczny jasnowidz - miał wizję dot. tego, co wydarzy się po śmierci Elżbiety II.  Zdaniem znawcy spuścizny słynnego medium, Mario Readinga, Karol III nie zagrzeje miejsca na tronie na długo. Przepowiednie mówią o tym, że doświadczy "klątwy księżnej Diany" i nie będzie umiał zjednać sobie tłumów, które z każdym dniem będą coraz bardziej zniechęcone do nowego monarchy. A to wszystko przez pamięć o rozwodzie z Dianą Spencer.

Nostradamus wieszczył Karolowi III rychłą abdykację, sugerując, że jego miejsce zajmie osoba, która kompletnie się tego nie spodziewa.

Jak myślicie, kogo miał na myśli?

Zobacz też:

Książę Harry był izolowany w Balmoral. Nie spotkał się z Karolem i Williamem

Księżna Camilla rywalizowała z Dianą nawet w dniu jej ślubu. Wielki nietakt

Karol III objął brytyjski tron. Brytyjczycy na tym stracą finansowo?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | Król Karol III | księżniczka Anna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy