Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Meghan doprowadziła księżną Kate do łez? Pokłóceni są ponoć też Harry i William...

Kate (36 l.) i Meghan (37 l.) nie przepadają za sobą do tego stopnia, że nie mogą nawet mieszkać w swoim sąsiedztwie? Tak spekulują media. A do tego wszystkiego dochodzą doniesienia o kłótni obu księżnych przed majowym ślubem. To nie koniec! Podobno relacje popsuły się również między braćmi: Williamem (36 l.) i Harrym (34 l.).

Nie milkną echa rzekomego konfliktu między Kate a Meghan. Wieść niesie, że panie za sobą nie przepadają. Eskalacja miała nastąpić przed ślubem Meghan z Harrym. Podobno jeszcze wtedy narzeczona księcia obcesowo potraktowała przyszłą szwagierkę... 

Reklama

Jak twierdzi reporterka Camilla Tominey w rozmowie z "Daily Mail", mniej więcej tydzień przed ślubem odbyła się przymiarka sukienki dla druhny, małej Charlotte. Kate, gdy tylko zobaczyła swoją córkę w uroczej kreacji, popłakała się. Zresztą była w tym czasie szczególnie wrażliwa, bo nie odzyskała jeszcze pełnej równowagi emocjonalnej po narodzinach Louisa. 

Także Meghan była bardzo poruszona, lecz z zupełnie innego powodu. Miała pokłócić się z królową Elżbietą o diadem, który założy na ślub. Właśnie w takich okolicznościach między obiema paniami miało dojść do kłótni. Podobno Meghan powiedziała Kate coś takiego, że ta zalała się łzami. 

Nie wiadomo, o co poszło, ale media są zgodne - to przelało czarę goryczy. Kate i Meghan nie polubiły się od początku, lecz teraz chyba nie ma już mowy o poprawie stosunków. 

A to nie wszystko! 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje