Reklama
Reklama

Księżna Kate zdradziła swój sekret młodości

Znamy sekret urody księżnej Kate! Wiadomo, jakiego składnika używa, by utrzymać witalność skóry. Na szczęście znajdziemy go w każdej drogerii.

Księżna Kate nie bez powodu uchodzi za ikonę mody, a jej uroda jest podziwiana już na całym grobie. Żona księcia Williama od lat stawia na naturalne i dość klasyczne stroje. I to właśnie za tę prostotę, połączoną z pięknem kochają ją wszyscy. Jednak wiele osób zastanawia się, jak księżnej Kate udaje się utrzymać piękny wygląd mimo upływu lat. Znamy odpowiedź!

Seret młodości księżnej Kate

Księżna Kate jak większość znanych osób zdecydowała się postawić na naturalne składniki. W końcu to właśnie one zdecydowanie lepiej odżywiają i pomagają skórze. Ale co dokładnie używa Kate? Podobno stosuje jad pszczelei, który ostatnio staje się popularny na całym globie. 

Podobno jad odmładza skórę, nadając jej odpowiednią witalność i blask. Pomaga także w złagodzeniu zmarszczek i spowalnia starzenie się skóry. To jednak niejedyne zadanie tego niezwykle naturalnego środka. Jest idealny na wszelkiego rodzaju problemy ze skórą, jak przebarwienia i trądzik. Jednak zanim ktoś podejmie się kuracji, trzeba najpierw upewnić się, czy nie jest się uczulonym na jad. 

Ten środek obecnie jest używany do wielu produktów kosmetycznych, więc nie jest trudno znaleźć go na rynku. 

Reklama
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama