Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate wybaczy Meghan Markle?! Wszystko na to wskazuje!

Księżna Kate (37 l.) i Meghan Markle (37 l.) nie mają najlepszych kontaktów odkąd pokłóciły się tuż przed ślubem Meghan z księciem Harrym (34 l.). Teraz jednak pojawiła się iskierka nadziei, że księżne w końcu pogodzą się i to nie tylko dla poprawy wizerunku rodziny królewskiej w mediach!

W poniedziałek 11 marca Wielka Brytania świętowała obchody Wspólnoty Narodów zrzeszającej kraje, będące w ubiegłych wiekach częścią brytyjskiego imperium kolonialnego.

Reklama

Na uroczystości nie mogło zabraknąć najważniejszych członków rodziny królewskiej. Żona księcia Williama, Kate, wybrała na tę okazję czerwony dwurzędowy płaszcz oraz toczek w tym samym kolorze.

Spodziewająca się pierwszego dziecka żona księcia Harry’ego, Meghan, postawiła na odcienie bieli i złota. Sukienka do kolan w modny łańcuchowy wzór podkreślała jej ciążowy brzuch.

Tuż po przekroczeniu progu Opactwa Westminsterskiego, gdzie odbywała się uroczystość, Kate podeszła do Meghan i przywitała się z nią, całując szwagierkę w oba policzki. Meghan odwzajemniła przywitanie. Skąd ten nagły przypływ serdecznych uczuć?

Obie doszły do wniosku, że podsycanie plotek o konflikcie nie służy monarchii i niepotrzebnie denerwuje królową, a ucierpieli na nim bracia, William i Harry, którzy zaczęli odsuwać się od siebie. Kate i Meghan postanowiły zakopać wojenny topór.

Zrobiły to już podczas uroczystych obchodów - 50. rocznicy nadania Karolowi tytułu księcia Walii. Lecz już na drugi dzień ze zdziwieniem przeczytały w mediach, że unikały się jak ognia i na siebie nie patrzyły.

Otóż obie księżne przywitały się, a nawet wymieniły ze sobą kilka grzecznościowych zwrotów tuż przed wejściem do głównej sali, gdzie czekali na nich fotoreporterzy. Później, już w blasku fleszy, przeszły w milczeniu w towarzystwie swoich mężów, oglądając pamiątki.

I to właśnie ten moment został uwieczniony na zdjęciach. To wydarzenie skłoniło Kate i Meghan do refleksji. Uznały, że następnym razem przywitają się tak, by ich zdjęcia obiegły cały świat.

Tak też zrobiły. Teraz przed rodziną wiele ważnych momentów, a wśród nich poród Meghan i chrzciny dziecka. Wszyscy chcą, aby te wydarzenia przebiegły w jak najlepszej atmosferze.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje