Reklama
Reklama

Księżna Kate temu nie zaprzeczy. Zdjęcie ujawniło prawdę o jej relacjach z małym synkiem

Księżna Kate (41 l.) i książę William (40 l.) po raz pierwszy od bardzo dawna podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciem z dzieciństwa przyszłej królowej. Odzew internautów na nostalgiczną fotografię udostępnioną na ich koncie był niesamowity. Niemal wszyscy są zgodni, co do tego, które z dzieci Cambridge’ów najbardziej wdało się w mamę.

Księżna Kate i książę William: życie rodzinne

Księżna Kate i książę William pomimo niedawnej serii skandali spowodowanych przez księcia Harry’ego wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Autobiograficzny film dokumentalny "Harry i Meghan" oraz książka "Spare" nie zdołały zaszkodzić pozycji książąt Cambridge. Wręcz przeciwnie, ataki ze strony Sussexów uderzyły w nich samych, doprowadzając do spadku sympatii ze strony Brytyjczyków oraz Amerykanów.

Reklama

Rodzina królewska konsekwentnie milczy na temat kolejnych oskarżeń ze strony księcia Harry’ego i Meghan Markle. Niewykluczone, że za jakiś czas król Karol III ulegnie namowom brytyjskich mediów i zgodzi się udzielić wywiadu w tej sprawie. Póki co, brytyjski dwór skupia się na działaniach wizerunkowych, które mają na celu zatuszować złe wrażenie wywołane przez Sussexów.

Księżna Kate i książę William bardzo rzadko dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojego życia osobistego. Choć na co dzień uczestniczą w niezliczonych wydarzeniach kulturalnych i spotykają się z tłumami poddanych, sprawy dotyczące bezpośrednio ich dzieci pozostają poza świecznikiem. Tym razem Cambridge’owie zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych udostępnili rodzinne zdjęcie.

Księżna Kate temu nie zaprzeczy

Książę William i księżna Kate oprócz wywiązywania się z licznych obowiązków członków rodziny królewskiej, mają również na głowie opiekę nad trojgiem swoich dzieci. George, Charlotte i Louis rosną na oczach poddanych, którzy z uwagą dopatrują się w maluchach podobieństwa do rodziców. Wszyscy są ciekawi nie tylko, jak zamienia się wygląd młodego pokolenia royalsów, ale również, jak kształtują się ich charaktery. Najnowsza publikacja książąt Cambridge sprawiła, że fani brytyjskiej rodziny królewskiej mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat rodzinnego życia księżnej Kate i księcia Williama.

W sieci ukazało się zdjęcie Kate Middleton w dzieciństwie. Co sprawiło, że księżna zdecydowała się publicznie pokazać fotografię z rodzinnego albumu? Okazuje się, że zrobiła to w szczytnym celu. Pod koniec stycznia ruszyła bowiem kampania Shaping Us, zainicjowana przez samą księżną Kate. Akcja ma na celu szerzenie świadomości na temat tego, że pierwsze lata życia dziecka mają kluczowe znaczenie dla jego przyszłości. 

Księżna Kate: podobieństwo księcia Louisa do matki

Z wpisu zamieszczonego na oficjalnym Instagramie książąt Cambridge dowiadujemy się więcej na temat kampanii Shaping Us.

"Uruchomiliśmy Shaping Us, aby zwiększyć świadomość na temat tego, jak kluczową rolę odgrywają nasze wczesne lata w kształtowaniu reszty naszego życia. Chcielibyśmy, abyście w ten weekend spędzili czas ze swoimi przyjaciółmi, rodzinami, współpracownikami i społecznościami, rozmawiając o swoim wczesnym dzieciństwie i o tym, jak ukształtowało ono wasze życie" - czytamy w poście.

W mediach społecznościowych książąt Cambridge opublikowano zdjęcie wykonane księżnej Kate, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Kilkumiesięczna przyszła królowa została uwieczniona w ramionach taty. Fotografię wykonała jej mama. Internauci od razu dostrzegli niebywałe podobieństwo najmłodszego z dzieci Cambridge’ów do księżnej Kate. Wszyscy podkreślali w komentarzach, że książę Louis, który słynie z charakteru rozrabiaki to skóra zdjęta z żony księcia Williama.

"Czy tylko mnie się zdaje, czy jest niezwykłe podobieństwo między księciem Louisem a księżną Kate?";

"Louis wygląda jak twój bliźniak!";

"I już wiadomo, po kim Louis jest taki słodki";

"Myślałam, że to książę Louis" - czytamy w komentarzach.

Z kolei, księżniczka Charlotte niemal przez wszystkich jest uważana za najbardziej podobną do swojego taty.

Zobacz też:

Niewiarygodna reakcja księżnej Kate. Pokazała olbrzymią klasę w odpowiedzi na obrzydliwy gest z tłumu

Król Karol III szykuje wielki wywiad dla BBC. Szykuje mocną odpowiedź na rewelacje Harry'ego?

Kryzys w związku Kate i Williama!? Księżna w mgnieniu oka opuściła samochód. Na Wyspach aż huczy!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy