Reklama
Reklama

Księżna Kate i Meghan Markle pokazały się razem. Interweniował William

Książę William i Harry wraz z żonami pojawili się przed zamkiem w Windsorze. Po raz pierwszy od dawna Kate i Meghan Markle można razem zobaczyć na zdjęciach. Czy śmierć królowej pojedna rodzinę?

Księżna Kate i Meghan Markle razem oddają hołd królowej

W sobotę 10 września książę William z księżną Kate oraz jego brat Harry Meghan Markle razem pojawili się na spotkaniu z poddanymi. Przed zamkiem w Windsorze zgromadziły się tłumy Brytyjczyków, którzy składali kwiaty pod bramą, żegnając Elżbietę II

Reklama

William Harry spotkali się z zasmuconymi obywatelami. Towarzyszyły im żony. Meghan nie odstępowała na krok Harry'ego. Trzymała go za rękę. Stała po jego lewej stronie. Księżna Kate zaś trzymała się z dala od niej, krocząc po prawej stronie Williama. Cała czwórka przyglądała się bukietom złożonym dla uczczenia królowej i spacerowała wzdłuż ogrodzenia. Potem zwrócili się w stronę tłumu. Podeszli do barierek i zamienili kilka słów z Brytyjczykami, dziękując im za hołd oddany monarchini. Obie pary zostały powitane ogromnymi brawami, kiedy tylko pojawiły się przed bramami Windsoru.

Jak się okazuje, to książę William miał wystosować specjalne oświadczenie do księcia Harry'ego. Proponował w nim, by brat wraz z Meghan Markle przybyli do Windsoru. Takie rewelacje przekazał portal Daily Mail za informatorem z pałacu. Jego zdaniem zaproszenie zostało wysłane w sobotę o godzinie 11. Dodał, że spotkanie odmieni relacje między braćmi.

"Jest to bez wątpienia bardzo znaczący moment w historii relacji między dwoma braćmi" - czytamy w Daily Mail.

Konflikt Kate i Meghan

Księżna Kate (40 l.) i Meghan Markle (41 l.) są skonfliktowane już od paru lat. Zaczęło się od drobiazgów. Pierwsze niesnaski między nimi pojawiły się, gdy Sussexowie założyli własną fundację charytatywną. Potem był "Megxit" i Harry z żoną wyjechali do Stanów Zjednoczonych, zrzucając ogromną część obowiązków na Williama i Kate. Kluczowy był też wywiad, w którym Meghan na oczach milionów widzów oskarżyła szwagierkę o doprowadzenie jej do płaczu podczas przygotowań do ślubu. 

Czy teraz nastąpi przełom w relacjach Meghan i Kate?

Zobacz też:

Wielkie starcie księżnej Kate i Meghan! Dojdzie do kolejnego skandalu?

Karol III zabronił Meghan przyjazdu do Balmoral. Oto, co powiedział synowi

Smutna i przejęta Księżna Kate wsiadła w auto i opuściła zamek w Windsorze


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Meghan Markle | Książę William | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy