Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate i książę William właśnie takie imię wybiorą dla trzeciego dziecka?

Już wkrótce, bo wiosną br., na świat przyjdzie trzecie dziecko księżnej Kate (36 l.) i księcia Williama (35 l.). Do tej pory oficjalnie nie potwierdzono, jakiej płci będzie potomek. Nie przeszkadza to jednak bukmacherom w przyjmowaniu zakładów na to, jakie imię otrzyma!

Odkąd oficjalnie potwierdzono, że księżna Kate i książę William wiosną bieżącego roku po raz trzeci zostaną rodzicami, w mediach co rusz pojawiają się publikacje na temat ich rodziny oraz planowanego porodu. 

Reklama

Mogliśmy się dowiedzieć, że początek ciąży Kate znosiła bardzo źle. Na szczęście później jej się poprawiło i teraz dość często bierze udział w oficjalnych wyjściach. 

Ostatnio spekulowano też o tym, że księżna zdecydowała się na... hipnoporód! Ponoć ma ona skorzystać z nowatorskiej metody, która pozwoli jej uniknąć bólu przy porodzie. Gdy nadejdzie odpowiednia chwila, ma wejść w stan autohipnozy i całkowicie się zrelaksować. 

To nie koniec doniesień o ciąży Kate. Najnowsze wieści są takie, że bukmacherzy rozpoczęli przyjmowanie zakładów, jakie imię dla trzeciego dziecka wybrała książęca para. 

Jessica Bridge z jednej z agencji w rozmowie z "Newshub" miała wyznać, że w rodzinie królewskiej "regułą jest nadawanie tych samych imion co kilka pokoleń, dlatego tak trudno jest spotkać księżniczkę Chardonnay czy księcia Wayne'a". 

W zakładach na razie prowadzą tradycyjne imiona: Alice (jeśli urodzi się dziewczynka) i Albert (jeśli urodzi się chłopiec). 

Ciekawostką jest, że u bukmacherów można również zakładać się... ile wyniesie waga nowego potomka książąt. Ponoć najczęściej obstawia się, że będą to trzy kilogramy...

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje