Reklama
Reklama

Księżna Charlene i książę Albert ramię w ramię we Florencji. Koniec kryzysu?

Księżna Monako znów pojawiła się u boku męża, księcia Alberta. W ich ojczyźnie huczy od plotek o rozwodzie, więc najwyraźniej postanowili przerwać złą passę prasy i pokazać, że są zgodnym małżeństwem. Książę Albert i księżna Charlene z Monako przyjęli "wspólny front" podczas wizyty we Florencji. Czy to uciszy plotki?

Księżna Monako i książę Albert ramię w ramię we Florencji. Koniec kryzysu?

Księżna Charlene pojawiła się u boku księcia Alberta 13 kwietnia w Palazzo Vecchio na uroczystej kolacji z okazji 160-lecia otwarcia konsulatu Monako we Florencji. Na wydarzenie ubrała czarną, cekinową kreację, skupiając na sobie wzrok wszystkich. Czyżby widać było na jej twarzy lekki uśmiech u "najsmutniejszej księżniczki świata"?

Reklama

Księżna Charlene i książę Albert dementują plotki o rozwodzie

Plotki o ich rozwodzie pary krążą po całym Monako i wracają niczym bumerang. Choć minęło zaledwie kilka tygodni od publicznego odrzucenia "złośliwych" plotek o rozłamie małżeńskim. Rzecznik pary wydał nawet oświadczenie dotyczące plotek o rozwodzie: "Chciałbym formalnie zaprzeczyć złośliwym plotkom rozpowszechnianym przez francuski magazyn Royauté. Proszę zignorować ten artykuł, który jest całkowicie bezpodstawny" - podało źródło "MailOnline".

Książę Albert II i księżna Charlene z Monako udali się do Włoch na wspólną wizytę. Para przeprowadziła w środę szereg zobowiązań we Florencji, w tym świętowała 160. rocznicę Konsulatu Księstwa Monako. Na uroczystej kolacji Charlene wybrała długą, czarną suknię z cekinami z domu mody Akris, która kosztuje... 30 tys. złotych! Księżna jest fanką tej marki i to nie pierwsza suknia w jej szafie od Akris.

Księżna Monako z mężem na spotkaniu z Andreą Bocellim

Z kolei dziś (14 kwietnia) księżna Monako ramię w ramię z księciem Albertem rozpoczęła dzień od powitania przez Konsula Honorowego Monako we Florencji, Alessandro Antonio Giusti, wizyty w Konsulacie. Następnie małżonkowie udali się na spacer po historycznym centrum Florencji. Charlene wyglądała szykownie w zapinanej na zamek kurtce i dopasowanych spodniach od Emporio Armani

Następnie udali się na lunch do okazałego Palazzo Gondi, XV-wiecznego budynku zaprojektowanego przez Giuliano da Sangallo, z udziałem znamienitych gości, w tym burmistrza Florencji i śpiewaka operowego Andrei Bocellego oraz jego żony Veroniki.

Wieczorem 65-letni książę Albert i księżna Charlene wzięli udział w uroczystej gali charytatywnej, zbiórce pieniędzy dla ABF, Fundacji Księcia Alberta II i Instituto Degli Innocenti, najstarszej włoskiej instytucji zajmującej się opieką nad dziećmi. W której wersji wolicie księżną Charlene? Ciemniej czy jaśniejszej?

Zobacz też:

Księżna Charlene u boku księcia Monako. Miał być rozwód, a teraz takie wieści!

Księżna Charlene pierwszy raz opowiedziała o swoim zdrowiu! Odniosła się też do plotek o zdradach Alberta...

Najnowsze nagranie księżnej Charlene przeraziło fanów! Pokazała swoją twarz za kratkami...

Zrelaksowana księżna Charlene z córką na pokazie mody. Wyraźnie odżyła

Księżna Charlene wróciła do Monako. Zamieściła niepokojące zdjęcie...

Księżna Charlene pojawiła się pierwszy raz publicznie od tajemniczego zniknięcia! Te zdjęcia mówią wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | książę Albert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy