Reklama
Reklama

Księżna Charlene u boku księcia Monako. Miał być rozwód, a teraz takie wieści!

Księżna Charlene wciąż trwa w małżeństwie z księciem Albertem. Jak się ostatnio okazało - być może nie na długo. W Monako huczało od plotek na temat ich rozwodu. Tymczasem dawno niewidziana księżna pojawiła się niedawno na rodzinnych uroczystościach u boku... męża. Czyżby Charlene robiła "dobrą minę do złej gry"?

Księżna Charlene nieszczęśliwa w małżeństwie z księciem Albertem

O tym, że księżna Charlene chce oswobodzić się z małżeństwa z księciem Albertem wiadomo od dawna. Nie na darmo nazwano ją "najsmutniejszą księżniczką świata", ponieważ z góry było wiadomo o ich porażce. Niespodziewanie para pojawiła się niedawno na rodzinnych uroczystościach. Charlene nie wyglądała na zadowoloną, że musiała być u boku męża.

Reklama

Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? W Monako aż huczało od plotek

Plotki o ich rozwodzie krążą po całym Monako i są gorącym tematem, który powraca jak bumerang. Pierwszą tego oznaką była wielomiesięczna publiczna nieobecność Charlene, tłumaczona "leczeniem z wyczerpania". Kilka tygodni temu paparazzi przyłapali księżną bez obrączki na jej palcu. Według francuskiego magazynu "Royaute" para ma być od 12 lat w separacji.

Księżna Charlene na rodzinnych uroczystościach u boku... męża

Charlene pojawiła się na uroczystym nabożeństwie w dniu kolejnej rocznicy śmierci księcia Rainera III. Na twarzy księżnej pojawił się charakterystyczny "smutny uśmiech". Czyżby chciała uciszyć plotki o rozwodzie, pojawiając się znów u boku męża?

Książę Rainier III, ojciec księcia Alberta zmarł 6 kwietnia 2005 roku na zawał serca i został pochowany obok swojej żony, księżniczki Grace z Monako (czyli słynnej aktorki Grace Kelly). W 18 rocznicę jego śmierci rodzina zebrała się przy jego grobie w katedrze Matki Bożej Niepokalanej, tradycyjnym miejscu pochówku książąt i księżniczek księstwa.

Księżna Charlene miała na sobie czarną suknię sięgającą kostek, a także długi szary płaszcz. Na jednym ze zdjęć mogłoby się wydawać, że para trzyma się za ręce. Nic bardziej mylnego - to tylko perspektywa ujęcia.

Zobacz też:

Księżna Charlene pierwszy raz opowiedziała o swoim zdrowiu! Odniosła się też do plotek o zdradach Alberta...

Najnowsze nagranie księżnej Charlene przeraziło fanów! Pokazała swoją twarz za kratkami...

Zrelaksowana księżna Charlene z córką na pokazie mody. Wyraźnie odżyła

Księżna Charlene wróciła do Monako. Zamieściła niepokojące zdjęcie...

Księżna Charlene pojawiła się pierwszy raz publicznie od tajemniczego zniknięcia! Te zdjęcia mówią wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | książę Albert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy