Reklama
Reklama

Księżna Charlene i książę Albert się rozwodzą? Odmówiła powrotu do pałacu!

Księżna Charlene (42 l.) od wielu miesięcy wzbudza wiele emocji w mediach. Wielu zastanawia się bowiem, co tak naprawdę dzieje się z żoną księcia Alberta. Tłumaczenia pałacu dość pokrętnie starają się wytłumaczyć jej nieobecność, zasłaniając się ciągle leczeniem. Teraz po raz pierwszy od dawna pojawiły się doniesienia o... rozwodzie!

Księżna Charlene już na ślubie z księciem Albertem wywołała sporo zamieszania. Gdy media dostrzegły ukochaną księcia Monako przy ołtarzu - od razu została okrzyknięta "najsmutniejszą panną młodą na świecie". Trudno było uwierzyć bowiem w obrazek, który wszyscy zobaczyli.

Grimaldi nie kryła bowiem łez. Z całą pewnością nie były to jednak łzy wzruszenia. Od dawna było bowiem wiadomo, że książę Albert ma pewne problemy z dochowaniem wierności. Arystokrata doczekał się kilku potomków z nieprawego łoża i głośno było o jego romansach.

Reklama

Nie o wszystkich "skokach w bok" wiedziała jednak Grimaldi. Nawet po kilku latach okazało się bowiem, że Albert znów zdradził i na świecie pojawił się jego kolejny potomek. To właśnie ponoć jego niewierność załamała księżną.

Tajemnicze zniknięcie Grimaldi

Coraz częściej plotkowano również, że Grimaldi chce uciec od męża. Na wiele miesięcy wyjechała również do RPA, gdzie pobyt jej się nieco przedłużył, bowiem zachorowała na ARVI - poważną infekcję uszu, gardła i nosa.

Mimo że choroba uwięziła ją na dłużej na Czarnym Lądzie, to parę miesięcy temu pojawiła się informacja, że żona Alberta wróciła do Monako. Niestety jej obecność nie trwała zbyt długo, bo zaledwie po kilku dniach... znowu zniknęła.

Wówczas to Albert poinformował, że jego żona boryka się z "problemami innej natury", co od razu zasugerowało wszystkim, że ma problemy psychiczne. Po pobycie w ośrodku pałacowy rzecznik wydał po raz kolejny oświadczenie, że Grimaldi będzie dochodzić do siebie w pałacu.

Księżna Charlene nie wróciła do pałacu!

Księżna do tej pory nie pokazała się jednak publicznie, a francuskie media donoszą, że tak naprawdę nie wróciła do pałacu... Miała również zagrozić Albertowi rozwodem! O wszystkim miał donieść "Voici". Ponoć Grimaldi nie chce mieszkać w pałacu, w którym przebywa jej szwagierka Karolina, z którą nie dogaduje się zbyt dobrze.

Księżna miała postawić warunek, że chce mieszkać w Roc Agel na lazurowym Wybrzeżu w posiadłości, która była kupiona przez ojca księcia Rainiera III.

Książę Albert ma zrobić wszystko, by nie doszło do rozwodu, a Charlene ma doskonale zdawać sobie z tego sprawę. Wszystko wskazuje jednak na to, że Grimaldi już powoli zaczyna tracić cierpliwość i ma zamiar walczyć o siebie.

Czy faktycznie uwolni się kiedyś od Alberta?

Zobacz też:

Księżna Charlene: Pałac przekazał nowe wieści ws. jej zdrowia! Tego się nie spodziewali

Księżna Charlene i smutne urodziny. Zaskakujące, co pojawiło się w mediach!

Księżna Charlene przebywa na oddziale zamkniętym. Pałac wydał oświadczenie o stanie zdrowia

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | książę Albert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy