Reklama
Reklama

Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? W Monako aż huczy od plotek!

Księżna Charlene znana szerzej jako księżna Monako od momentu ślubu z księciem Albertem jest nazywana "najsmutniejszą księżniczką świata". Od początku małżeństwo było skazane na porażkę, a dalsze problemy pary tylko to potwierdziły. Czyżby szykował się "królewski" rozwód? Pałac zdążył już skomentować, czy plotki są prawdziwe.

Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? W Monako aż huczy od plotek!

Plotki na temat najpoważniejszego kryzysu w związku księżnej Charleneksięcia Alberta powróciły niczym bumerang na pierwsze strony mediów. Wszystko przez wielomiesięczną nieobecność księżnej Monako w związku z jej problemami zdrowotnymi. Ostatnio przyłapana przez paparazzich księżna nie miała na palcu obrączki, co dodatkowo rozgrzało opinię publiczną.

Reklama

Księżna Charlene przyłapana bez obrączki!

Według księcia Alberta, który w 2021 udzielił wywiadu dla "People", zniknięcie jego żony nie miało związku z ich rzekomymi problemami w małżeństwo. Wszyscy jednak pamiętają jak pływaczka Charlene, która została księżną, była nieszczęśliwa z powodu wyjścia za mąż za Alberta. Spekulowano, że podczas swojej nieobecności miała związać się z rosyjskim milionerem.

Francuski magazyn "Royaute" nagle obwieścił, że para po 12 latach jest w separacji. Wieść rozniosła się błyskawicznie, zwłaszcza że paparazzi przyłapał księżną Monako bez obrączki na serdecznym palcu.

"Najsmutniejsza księżniczka świata" bierze rozwód? Pałac skomentował

Pałac w Monako postanowił natychmiast zareagować na plotki, które pojawiły się we francuskim magazynie. Rzecznik biura pałacowego stwierdził, że plotki są fałszywe, złośliwe i nie należy ich brać na poważnie.

"Chciałbym formalnie zaprzeczyć złośliwym plotkom rozpowszechnianym przez francuski magazyn "Royaute". Proszę zignorować ten artykuł, który jest całkowicie bezpodstawny" - przekazał rzecznik Pałacu, cytowany przez Daily Mail.

Czy to jedynie lekka burza przed wielkim tsunami? Co dalej z królestwem w Monako i książęcą parą? Można wątpić, czy jedno oświadczenie zadowoli plotkarzy.

Zobacz też:

Księżna Charlene pierwszy raz opowiedziała o swoim zdrowiu! Odniosła się też do plotek o zdradach Alberta...

Najnowsze nagranie księżnej Charlene przeraziło fanów! Pokazała swoją twarz za kratkami...

Zrelaksowana księżna Charlene z córką na pokazie mody. Wyraźnie odżyła

Księżna Charlene wróciła do Monako. Zamieściła niepokojące zdjęcie...

Księżna Charlene pojawiła się pierwszy raz publicznie od tajemniczego zniknięcia! Te zdjęcia mówią wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | książę Albert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy