Reklama
Reklama

Książę Karol w emocjonalny sposób zareagował na chorobę królowej. Złożył ważną obietnicę!

Książę Karol złożył wzruszającą obietnicę swojej matce, królowej Elżbiecie II. Wszystko przez jej ostatnią chorobę. Co mówi magazyn "New Idea"?


Książe Karol złożył ważną obietnicę swojej matce!

95-letnia królowa Elżbieta II wciąż cieszy się dobrym zdrowiem, jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy jej stan pogorszył się na tyle, że musiała zrezygnować z części swoich obowiązków na dworze. Zrobiła to na rzecz Karola, czyniąc go księciem regentem.

Książe Karol przez dekady obserwował swoją matkę na tronie. W ostatnim czasie złożył jej obietnicę, że podczas swojego panowania, będzie sprawował władzę najlepiej, jak potrafi. Znawca rodziny królewskiej omówił tę sytuację na łamach magazynu "New Idea".

Reklama

Pandemia koronawirusa miała sprawić, że królowa Elżbieta II zaczęła intensywnie myśleć o przekazaniu tronu swojemu synowi. Pojawiła się plotka, że chce zorganizowania platynowych obchodów w czerwcu, a później ma zamiar przekazać mu pałeczkę.

Chociaż kilka lat temu taki scenariusz byłby nie do pomyślenia, członkowie i członkinie królewskiego dworu zaczynają przyzwyczajać się do tej myśli.

Zobacz też:

Księżna Kate zalała się łzami! Smutne wieści płyną z Wysp! Chodzi o księcia George'a!

Sean Penn pozostał w Kijowie! "Zademonstrował odwagę, której brakuje wielu osobom"

Elon Musk udziela kosmicznego wsparcia Ukrainie. Starlink już działa

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy