Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate zalała się łzami! Smutne wieści płyną z Wysp! Chodzi o księcia George'a!

Księżna Kate i książę William mieli ostatnio sporo problemów z synem. Brytyjskie tabloidy donoszą o sytuacji, która miała miejsce w szkole małego następcy tronu. Doszło nawet do tego, że księżna w pewnym momencie zalała się łzami...

Książę George od dziecka szykowany jest na następcę tronu. Nic więc dziwnego, że chłopiec wzbudza stale ogromne zainteresowanie mediów. 

Ostatnio brytyjskie tabloidy miały znów o czym pisać. "In Touch" donosi, że George ma poważne problemy w szkole. Syn Kate i Williama miał być ponoć nękany przez kolegów za to, z jakiej rodziny się wywodzi. 

Ponoć złość rówieśników wywołało nierówne traktowanie następcy tronu. Niektórzy "koledzy" postanowili więc utrzeć mu nosa. Przestali go zapraszać na imprezy urodzinowe i sabotowali jego udział w przedstawieniach. W końcu doszło do rękoczynów...

Reklama

"Starł się z jednym ze starszych chłopców, który rzucił obraźliwą uwagę pod adresem księcia Karola" - wyznał informator "In Touch".

Księżna Kate zalała się łzami

George ponoć stanął w obronie rodziny...

"George nie pozwoli, aby ktokolwiek mówił źle na temat jego rodziny. Nie doszło do rękoczynów, tylko do ostrej wymiany zdań, ale nauczyciele i tak musieli ich rozdzielić" – czytamy w magazynie.

Książę William i księżna Kate zostali wezwani do szkoły. "In Touch" donosi, że rodzice innych dzieci mieli im za złe, że źle wychowali dzieci. W pewnym momencie emocje puściły i księżna zalała się łzami...

Trochę trwało, zanim się uspokoiła i zaczęła szukać rozwiązań sytuacji. Przyznała, że nic nie usprawiedliwia przemocy i syna czeka poważna rozmowa oraz kara.

Oby przyniosło to efekty...

Wojna na Ukrainie. Piąty dzień inwazji Rosji

Zobacz też:

"Zełeński to komediant i satyryk". Burza po wpisie Jacka Dehnela

Córka Władimira Putina kusi nagim ciałem na Instagramie! Ojciec kupił jej dom za kilkanaście milionów!

Weronika Marczuk opiekuje się uchodźcami. "Dojechały, odpoczną u nas"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy