Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Książę Karol stanowczo odmówił spotkania z młodszym synem! Harry zaczyna tracić nadzieję na pojednanie

Książe Karol miał jasno dać do zrozumienia całej rodzinie, że nie planuje spotkać się z Harrym, który przylatuje na Wyspy, aby wspólnie z Williamem odsłonić pomnik księżnej Diany.

Mąż Meghan Markle przyleci w rodzinne strony pod koniec czerwca, aby odbyć kilkudniową kwarantannę i móc 1 lipca odsłonić pomnik upamiętniający swoją tragicznie zmarłą matkę.

Z pewnością spotka się wtedy z bratem - odsłonięcia mają dokonać razem. Podobno obiecali sobie, że w sprawach związanych z pamięcią Diany zawsze będą ze sobą współpracować.

Książe Karol nie spotka się z Harrym

Okazuje się, że książę Karol nie planuje skorzystać z okazji i zobaczyć syna, którego ostatni raz widział na pogrzebie księcia Filipa w kwietniu, a i wtedy ponoć skłóceni panowie nie starali się odbudować więzi.

Reklama

Ojciec Harry’ego postanowił na czas pobytu syna w kraju wyjechać do królewskiej posiadłości Balmoral w Szkocji i tam, 600 km od Londynu przeczekać jego wizytę.

- ujawnia źródło związane z pałacem.

Kontakty między Harrym, a resztą rodziny ograniczają się do minimum po tym, jak młodszy syn księżnej Diany udzielił w wywiadu Oprah Winfrey, w którym otwarcie skrytykował funkcjonowanie rodziny królewskiej i oskarżył ich o rasizm.

Przez chwilę wydawało się, że rodzina pogodzi się po narodzinach córki Harry’ego i Meghan - Lilibet Diany. Wygląda jednak na to, że gratulacje to jedyne, na co zdobyli się krewni młodych rodziców.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: książe Harry | Meghan Markle | książę karol

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje