Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry zostaje w Wielkiej Brytanii! Co z Meghan Markle?

W sobotę, 17 kwietnia, odbył się pogrzeb księcia Filipa. Małżonek królowej Elżbiety II zmarł w wieku 99-lat i został pochowany w kaplicy na zamku w Windsorze. W pogrzebie wzięła udział tylko najbliższa rodzina. Wśród zgromadzonych żałobników był również książę Harry, który postanowił zostać w Anglii nieco dłużej...

Na ten moment czekali wszyscy poddani i sympatycy rodziny królewskiej! Na pogrzebie bacznie obserwowano księcia Harry’ego i jego brata Williama.

Mimo że w orszaku żałobnym bracia nie szli ramię w ramię, to po opuszczeniu królewskiej kaplicy od razu się odnaleźli! Kamery uchwyciły ich pojednanie.

Teraz okazuje się, że książę Harry prawdopodobnie zostanie na Wyspach nieco dłużej. Jak informuje "The Sun", już wcześniej wykupił bilet powrotny do Stanów Zjednoczonych, jednak nie było na nim sprecyzowanej daty powrotu.

Książę Harry pojednał się z bratem Williamem

Wszystko wskazuje na to, że bracia na dobre się pogodzili. Dziennikarze "The Sun" zapewniają, że na Zamku Windsor odbyły się "dwugodzinne rozmowy pokojowe".

Reklama

Młodszy brat postanowił zostać nawet w Wielkiej Brytanii, by razem z rodziną świętować ważny jubileusz! 21 kwietnia królowa Elżbieta II obchodzi 95. urodziny, więc jak donoszą brytyjskie magazyny, na pewno zostanie w Anglii do środy.

Myślicie, że książę na dobre pogodził się już ze swoją rodziną? Co na to Meghan Markle?


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje