Reklama
Reklama

Książę Harry rozpłakał się w rozmowie z Williamem! Był przerażony!

Książę Harry bardzo przejął się sytuacją zdrowotną swojej babci, królowej Elżbiety II. Jako że nie może być teraz przy niej, zadzwonił do swojego brata, by dowiedzieć się czegoś więcej. Podczas rozmowy emocje wzięły górę i popłakał się!

Królowa Elżbieta II w ostatnim czasie nieco podupadła na zdrowiu, o czym donosiły media na całym świecie. W związku z tym jedną noc spędziła w szpitalu, odwołano także jej udział w kilku wydarzeniach.

Sytuacją niezwykle przejął się jej wnuk, książę Harry, który z racji mieszkania na innym kontynencie nie mógł być na miejscu.

A przynajmniej tak donoszą brytyjskie media. Według informatora magazynu "New Idea" Harry bardzo przeżył informację o pogorszeniu zdrowia swojej babci.

Reklama

Książę Harry z płaczem zadzwonił do Williama

Aby dowiedzieć się całej prawdy, zadzwonił do Williama. Miał bowiem w pamięci sytuację sprzed kilku miesięcy, kiedy to zmarł jego dziadek, a on długo o niczym nie wiedział, gdyż nie odbierał dzwoniącego w środku nocy telefonu.

W rozmowie z Williamem ponoć emocje wzięły górę i Harry popłakał się jak dziecko!

Pomimo iż wraz ze swoją żoną, Meghan Markle, odłączył się od rodziny królewskiej, to los bliskich, a w szczególności ukochanej babci, wciąż leży mu na sercu.

Brat jednak uspokoił go, że sytuacja ze zdrowiem królowej nie jest aż tak poważna, a w razie czego będzie informował go na bieżąco.

Zobacz też:

Emilia Dankwa pokazała się w bikini!

Britney Spears nie odzyskała wolności. Dlaczego?

Doda szczerze o życiu singielki


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl






pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Książę William | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy